Szanowny kliencie jeśli jesteś na naszej stronie internetowej i zainteresowały Cię kolekcje mebli z naszej oferty. Skontaktuj się z nami tel. 71/794-01-16 lub 572-651-803. Nasz profesjonalny personel odpowie na każde zadane pytanie. Jesteśmy dla Was, aby w pełni podpowiedzieć i doradzić.

Jak zamówić meble?

1. ZAMÓWIENIE INTERNETOWE
Zamówienia można składać poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając wiadomość z naszej strony internetowej: www.queen-meble.pl (zakładka kontakt) lub pisząc maila bezpośrednio na adres e-mail: queen.meble@gmail.com. W wiadomości proszę wpisać asortyment, kolekcję, którą są Państwo zainteresowani. Następny krok należy do nas. Skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie, uzgadniając kolejne etapy realizacji zamówienia, załatwiając poprzez pocztę elektroniczną wszelkie formalności. Prześlemy Państwu zamówienie w formie elektronicznej oraz warunki umowy do akceptacji, a także odpowiemy na wszelkie pytania, które Państwa nurtują. Po zaakceptowaniu przesłanych dokumentów, asortyment zostaje dla Państwa zarezerwowany do czasu wpłaty zadatku w kwocie 25% całego zamówienia na konto firmowe znajdujące się na druku zamówienia:
P.H.U.”QUEEN” S.C.
Łozina, ul. Milicka 10 G 55-095 Mirków
Rachunek firmowy: 59 1090 1522 0000 0001 1384 8576
Pozostałą kwotę należy wpłacić, gdy dostaniecie Państwo wiadomość od nas, że zamówiony przez Państwa asortyment czeka na odbiór.

2. ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Gdy zamówienie jest realizowane drogą telefoniczną, zamówienie wraz z warunkami umowy zostaje Państwu przesłane drogą elektroniczną. Należy się zapoznać z dokumentami i oba dokumenty podpisać przesyłając je do nas sfotografowane lub zeskanowane. Można również użyć tradycyjnych środków korespondencji, wysyłając podpisane dokumenty pocztą na adres PHU „Queen” ul. Milicka 10g, 55-095 Łozina. Kolejnym krokiem z Państwa strony jest wpłata zadatku w wysokości 25 % wartość zamówienia na konto firmowe:
P.H.U.”QUEEN” S.C.
Łozina, ul. Milicka 10 G 55-095 Mirków
Rachunek firmowy: 59 1090 1522 0000 0001 1384 8576
Zamówienie realizowane jest od momentu przesłania zadatku. W przypadku gdy nie zostanie odnotowana wpłata zamówienie zostaje anulowane. Pozostałą kwotę należy wpłacić, gdy dostaniecie Państwo wiadomość od nas, że zamówiony przez Państwa asortyment czeka na odbiór.

3. ZAKUPY NA RATY
Istnieje również możliwość sprzedaży ratalnej mebli poprzez Grupę Santander Consumer Bank S.A. Umożliwiamy wzięcie na raty mebl w formie elektronicznej Raty Online. Wszelkie Formalności dokonywane są maksymalnie w przeciągu godziny.

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊