Witamy w świecie Queen Meble

Znajdą u Nas Państwo kolekcję mebli amerykańskich od największego na świecie producenta “Ashley furniture industries, Inc” , oraz kilku producentów amerykańskich z grupy „MERIDIEN”. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży na rynku polskim. Oferujemy najwyższą jakość prezentowanych kolekcji oraz profesjonale i rzetelne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz.”Queen” to bardzo prężnie rozwijająca się firma dla, której najważniejszym aspektem jest zadowolenie klienta.

Powstaliśmy z miłości do pięknych, eleganckich i stylowych wnętrz, które odzwierciedlają charakter, sprawiają, że w domowym zaciszu można znaleźć ukojenie, a także odbiec od standardów wnętrzarskich, wybierając swoją, indywidualną i niepowtarzalną drogę do dobrego designu.

W swojej ofercie posiadamy meble (stylowe, stylizowane, klasyczne, amerykańskie, w stylu angielskim, prowansalskim, rustykalnym, skandynawskim, pałacowe oraz rococo). U nas z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Nie raz pokazaliśmy już, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a motorem napędzającym jest zamiłowanie do pięknej sztuki meblarskiej i chęć odnajdywania coraz lepszych rozwiązań, jak również sprostanie własnym oczekiwaniom. Wysoko postawiona poprzeczka, to coś, co nas motywuje i sprawia, że chcemy się coraz bardziej rozwijać i zaskakiwać naszych nowych klientów, nie zapominając również o tych, którzy już jakiś czas temu obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Z amerykańskimi meblami można wyruszyć w piękną designerską podróż, począwszy od pięknych jadalni, poprzez eleganckie i komfortowe wypoczynki oraz stoliki, zahaczając o stylowe meble gabinetowe, kończąc na wytwornych sypialniach. Wszystko to owiane pięknymi kolorami oraz kształtami. Atutem stylu amerykańskiego jest bogactwo form i oryginalnych dodatków, co sprawia, że nasze kolekcje są niepowtarzalne. Wybarwienie mebli jest przypisane odpowiednio do danej kolekcji, dzięki różnorodności modeli kolekcji każdy jest w stanie odnaleźć się w odpowiednich dla siebie kształtach i barwach.

Oryginalne wzornictwo to jedno, ale nasze kolekcje mają jeszcze wiele innych cech, którymi kierujemy się przy ich wyborze. Konkretami jest komfort użytkowania i siedzenia na sofach i wypoczynkach oraz dostojna prezencja i elegancja. To kolekcje, które stworzą niepowtarzalny klimat ciepłego, zacisznego domu.

Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania z widoczną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oferowane kolekcję odpowiednie są nie tylko do dużych, otwartych przestrzeni, ale dzięki dowolności wyboru brył, są alternatywą dla mniejszych mieszkań.

…bo w dobrym designie, komfort, piękno i pasja mogą iść tą samą drogą, aby wnętrze odzwierciedlało to co potrzebuje dusza.
A gdy dojdzie się do ładu z własnym wnętrzem, wówczas wszystko co zewnętrzne niepostrzeżenie samo się ułoży.