Żyrandole

Nasza bogata, szeroka kolekcja żyrandoli, pozwala znaleźć wymarzone modele. Wśród proponowanych lamp znajdą Państwo zarówno stylowe egzemplarze, pasujące do stylizowanych mebli w gabinecie, jak też nowoczesne w swojej formie propozycje – pasujące do industrialnych, ekskluzywnych mebli do salonu.

Awangardowe czy industrialne – jakie żyrandole wybrać?

Wszystkie produkty to asortyment amerykańskich i angielskich producentów, takich jak Hinkley czy Feiss, znanych i rozpoznawanych na rynku europejskim. Różnorodność kształtów i materiałów sprawia, że nasza oferta trafi do każdego odbiorcy, nie tylko mającego zamiłowanie do stylizowanego wnętrza. Stylistyką retro, jak i nowoczesnym designem można dopełnić wystrój wnętrza dzięki naszym propozycjom.

Oferujemy różne warianty oświetlenia do każdego pomieszczenia. Te oryginalne ozdoby pozwalają na zabawę światłem i urozmaicenie domu. Stosując piękne, starannie wykonane oprawy można umieścić we wnętrzach wyjątkowe elementy. Niekiedy ich awangardowe formy stanowią punkt kulminacyjny wystroju wnętrza – współgrając z ekskluzywnymi meblami do salonu, pozwalają stworzyć oryginalną, zachwycającą aranżację wnętrza. Wersje bardziej stonowane o prostszych formach będą nadawały się do pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym czy też skandynawskim.

Żyrandole – praktyczne oświetlenie z klasą

Charakterystyczną cechą lamp wiszących w tych modelach jest ich estetyczny wygląd i bogata forma, która ma także wymiar praktyczny. Oprawy przewidziane są z reguły na więcej niż jedno źródło światła, a modele awangardowe mogą potrzebować kilku lub kilkunastu żarówek bądź diod ledowych. Część lamp ma różne tryby świecenia – oznacza to, że mogą jednocześnie działać wszystkie źródła światła bądź tylko ich część.W tej kategorii nie ma artykułów