Stylowa

Urzekają formą i wzornictwem, dzięki czemu chętnie są wybierane jako dopełnienie ekskluzywnych mebli do salonów, sypialń czy kuchni. Lampy ze stylowych kolekcji odznaczają się bardzo atrakcyjnym wyglądem, który sprawia, że natychmiast przyciągają uwagę – dzięki czemu nawet, gdy nie są używane, stanowią bardzo efektowny element wyposażenia wnętrza.

Stylowa kolekcja do niebanalnych wnętrz

Proponowane przez nas lampy pasują do miejsc z duszą. Będą idealny dodatkiem tam, gdzie wprowadzono meble stylizowane na epokę wiktoriańską. Mogą być wykorzystane również jako oświetlenie sypialń inspirowanych designem rodem z Dalekiego Wschodu. Różnorodność finezyjnych form pozwala na wybór modelu doskonale odpowiadającego walorom estetycznym przestrzeni. Jednocześnie proponowane oprawy cechuje wysoka funkcjonalność.

Oprawy na miarę Twoich oczekiwań

Nasza stylowa kolekcja to kilka linii, w których dostępne są lampy o innych rozwiązanych montażowych. Posiadamy bowiem żyrandole do zamontowania na suficie, jak też kinkiety, które można zamocować na ścianie przy łóżku czy w holu. Będą ciekawie współgrały ze stylizowanymi meblami w salonach oraz innych pomieszczań, gdzie istotne jest funkcjonalne oświetlenie w ekskluzywnych oprawach.W tej kategorii nie ma artykułów