Plafony

Proponujemy atrakcyjnie prezentujące się plafony. Są to lampy sufitowe i stanowią alternatywę dla wszystkich, którzy ze względów organizacyjnych nie mogą pozwolić sobie na większe, bardziej okazałe oświetlenie w postaci lamp wiszących czy żyrandoli.

Eleganckie oświetlenie sufitowe i dobrze zagospodarowana przestrzeń

Plafony są równie piękne jak lampy wiszące, a zajmują mniej miejsca w przestrzeni przysufitowej. Mogą stanowić niezależne oświetlenie lub być uzupełnieniem już istniejącego źródła światła. Sprawdzą się w przestrzeniach, gdzie ze względów technicznych bądź estetycznych wprowadzenie pokaźnych żyrandoli lub lamp wiszących jest niemożliwe. Proponujemy modele wykorzystujące przeróżne materiały, dzięki czemu pasują do industrialnych wnętrz, jak i ekskluzywnych mebli do salonu, urządzonego klasycznie bądź stylizowanego na epokę wiktoriańską. Interesujące są bowiem plafony z witrażowymi detalami. Przedzierające się przez nie światło cudownie rozpływa się po całym suficie, tworząc na jego powierzchni malownicze wzory.

Niebanalny pomysł na oświetlenie górne wnętrz

Efektowny kształt i charakterystyczne dekoracje plafonów sprawiają, że są to oprawy bardzo atrakcyjnie się prezentujące. Ich atutem jest także niewielka ilość miejsca jaką zajmują w przestrzeni wnętrza, a jednocześnie stanowią optymalne źródło światła. Atutem naszej oferty jest możliwość dopasowania poszczególnych modeli do dostępnych w ofercie kolekcji ekskluzywnych mebli do salonu, jadalni, kuchni, sypialni oraz innych wnętrz. Stylowe oprawy z kryształkami sprawdzą się ze stylizowanymi meblami utrzymanymi w charakterze glamour, ale mamy też wśród proponowanych rozwiązań egzemplarze nadające się do nowocześnie urządzonych pomieszczeń.W tej kategorii nie ma artykułów