Pałacowa

Zapierają dech w piersiach dekoracyjnością formy. Lampy z kolekcji pałacowej wykonane są z prawdziwym przepychem. Pokaźnych rozmiarów żyrandole fenomenalnie będą współgrały z ekskluzywnymi meblami do salonu, jak i gabinetowym wyposażeniem w stylu kolonialnym.

Idealny dodatek do stylizowanych mebli

Kolekcja pałacowa łączy kilka interesujących linii lamp, które dzięki swoim kształtom będą pasowały do różnych mebli stylizowanych we wnętrzach urządzonych z barkową fantazją. Nasze propozycje lamp nadają się jako dopełnienie salonów wyposażonych z myślą o najlepszych cechach Shabby Chic, ale warto też rozważyć ich zamontowanie w sypialniach czy garderobach w wyszukanym stylu glamour. Pozbawione banału formy opraw przyciągają uwagę i stają się interesującym dodatkiem do wnętrz.

Oświetlenie odpowiadające Twoim potrzebom

W kolekcji pałacowej nie tylko postawiliśmy na awangardowy, bogaty wygląd, ale też na funkcjonalność. W poszczególnych liniach znajdują się bowiem różne rodzaje opraw – poczynając od spektakularnych żyrandoli do zamocowania na suficie, poprzez stylowe modele podłogowe do ustawienia w salonie, a kończąc na kinkietach naściennych do zamontowania w sypialni czy w holu.W tej kategorii nie ma artykułów