Modern

W ich wyglądzie wyraźnie przebijają się nowoczesne nuty inspirowane trendami we wnętrzarstwie. Kolekcje oświetlenia w stylu modern w ciekawy sposób wykorzystują połączenia różnych materiałów, tworząc bardzo interesujące formy – pasujące do ekskluzywnych mebli do salonów czy sypialń.

Kolekcje modern to stylowe dodatki do wnętrz

Niebanalne formy opraw wiszących, jak i kinkietów, cechuje wyjątkowa dekoracyjność. Dzięki temu prezentowane w nowoczesnych kolekcjach lampy nie tylko zapewniają odpowiednie oświetlenie, ale też są wyrazistym dodatkiem w wystroju wnętrz. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się przy aranżacjach glamour oraz industrialnie urządzonych sypialniach i salonach niż w połączeniu z meblami stylizowanymi na wiktoriańską epokę. Jednak ich urok tkwi w uniwersalnym zastosowaniu, więc z powodzeniem można je zastosować w aranżacjach eklektycznych, gdzie np. nowoczesność łączy się ze stylem retro.

Lampy z linii modern – nowoczesne nie tylko z nazwy

Za fenomenalnym wyglądem prezentowanych lamp idą też bardzo dobre parametry. Modele wiszące zapewniają idealne oświetlenie górne pomieszczeń, zaś naścienne oprawy sprawdzą się jako miejscowe, dodatkowe źródła światła.W tej kategorii nie ma artykułów