Lampy stołowe

Idealnie sprawdzają się w prywatnych gabinetach, ale możesz też wprowadzić je do salonu czy sypialni. Proponowane przez nas lampy stołowe przeznaczone są do oświetlenia blatów, stolików, biurek. Stanowią nie tylko praktyczny dodatek do każdego wnętrza, ale również dodają szyku i elegancji całości.

Stylowe abażury – ciekawa dekoracja wnętrz

Wybór modeli dostępnych w naszej ofercie jest ogromny. Możemy zaproponować stylowe lampy stołowe, które będą dopełnieniem ekskluzywnych mebli do salonu, jak też postawić na egzemplarze z witrażowymi abażurami – cudownie współgrające z meblami stylizowanymi na epokę wiktoriańską. Proponowane przez nas oprawy zachwycają ciekawymi formami właśnie abażurów, których kształty urzekają raz prostotą, innym razem finezyjną. Niektóre z prezentowanych modeli można z powodzeniem dobrać do nowoczesnych, stylowych mebli.

Więcej niż elegancka ozdoba do salonu

Często lampy stołowe są wprowadzane do pokojów dziennych. Ustawione na komodzie lub konsoli stanowią ciekawy dodatek. Bardzo dobrze natomiast sprawdzają się w miejscach, gdzie potrzebne jest dodatkowe oświetlenie np. przy pracach pisemnych lub czytaniu. Dlatego z powodzeniem można wyposażyć sypialnie w takie oprawy. Ustawienie lamp stołowych na szafkach nocnych pozwala przed snem zanurzyć się jeszcze na chwilę w lekturze książki lub prasy, a gdy przyjdzie znużenie i senność – nie trzeba wstawać i się rozbudzać, wystarczy skorzystać z wyłącznika, który będzie pod ręką.W tej kategorii nie ma artykułów