Kinkiety

Każde wnętrze potrzebuje nie tylko głównego oświetlenia, ale także lamp bocznych w postaci kinkietów, które nadadzą naszemu pomieszczeniu głębi i dodatkowego blasku. Te ścienne oprawy są praktycznym elementem wyposażenia wnętrza, który sprawdzi się w wielu okolicznościach i będzie niezwykle funkcjonalny.

Kinkiety – praktycznie i z klasą

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele w stylu retro, pasujące do stylowego oświetlenia oraz nowoczesne, niestandardowe propozycje, które pozwolą wpasować się w aktualne trendy. Z ich pomocą można ze stylem zadbać o prawidłowe oświetlenie wnętrz. Wszystkie modele są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Te stylowe lampy umiejętnie wykorzystują szkło, metal oraz inne surowce, tworząc oprawę, która spektakularnie zaprezentuje się wraz z ekskluzywnymi meblami do salonu, jak też z wyposażeniem w stylu industrialnym czy rustykalnym.

Gdzie warto zamontować kinkiety?

Lampy do montażu na ścianie mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Dobrze sprawdzą się w sypialni, po obu stronach łóżkach. Pozwalają na lekturę prasy lub książki przed snem. Zapewniają przy tym wyjątkową wygodę, ponieważ żeby zgasić światło – nie musisz wstawać z łóżka. Będą także dobrym rozwiązaniem oświetlenia w holu. Zamocowane po obu stronach lustra, świetnie będą prezentowały się z ekskluzywnymi meblami, ale też rozjaśnią dodatkowo przestrzeń, dzięki światłu odbijającemu się w tafli. Można je wprowadzić także na klatce schodowej w rezydencji, w ogrodzie zimowym i wszędzie tam, gdzie delikatna świetlna poświata będzie wystarczająca.Kinkiety JUSTINE (FE)

Kinkiet FE/JUSTINE2/B

wysokość (cm) Szerokość (cm) min. wysokość (cm) max.wysokość (cm) wykończenie źródło światła ( max. moc) JUSTINE FE/JUSTINE2/A 30,0 62,0 – – brąz astralny 2x60W E14 JUSTINE FE/JUSTINE2/B 44,0 [...]

szczegóły

KINKIET SUSSEX (HK)

Kinkiet HK/SUSSEX2

wysokość (cm) Szerokość (cm) min. wysokość (cm) max.wysokość (cm) wykończenie źródło światła ( max. moc) SUSSEX HK/SUSSEX1 45 11 – – szczotkowany nikiel 1x60W E14 SUSSEX HK/SUSSEX2 40 39 – – [...]

szczegóły

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊