Kinkiety

Każde wnętrze potrzebuje nie tylko głównego oświetlenia, ale także lamp bocznych w postaci kinkietów, które nadadzą naszemu pomieszczeniu głębi i dodatkowego blasku. Te ścienne oprawy są praktycznym elementem wyposażenia wnętrza, który sprawdzi się w wielu okolicznościach i będzie niezwykle funkcjonalny.

Kinkiety – praktycznie i z klasą

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele w stylu retro, pasujące do stylowego oświetlenia oraz nowoczesne, niestandardowe propozycje, które pozwolą wpasować się w aktualne trendy. Z ich pomocą można ze stylem zadbać o prawidłowe oświetlenie wnętrz. Wszystkie modele są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Te stylowe lampy umiejętnie wykorzystują szkło, metal oraz inne surowce, tworząc oprawę, która spektakularnie zaprezentuje się wraz z ekskluzywnymi meblami do salonu, jak też z wyposażeniem w stylu industrialnym czy rustykalnym.

Gdzie warto zamontować kinkiety?

Lampy do montażu na ścianie mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Dobrze sprawdzą się w sypialni, po obu stronach łóżkach. Pozwalają na lekturę prasy lub książki przed snem. Zapewniają przy tym wyjątkową wygodę, ponieważ żeby zgasić światło – nie musisz wstawać z łóżka. Będą także dobrym rozwiązaniem oświetlenia w holu. Zamocowane po obu stronach lustra, świetnie będą prezentowały się z ekskluzywnymi meblami, ale też rozjaśnią dodatkowo przestrzeń, dzięki światłu odbijającemu się w tafli. Można je wprowadzić także na klatce schodowej w rezydencji, w ogrodzie zimowym i wszędzie tam, gdzie delikatna świetlna poświata będzie wystarczająca.W tej kategorii nie ma artykułów