Industrialna

Inspirowane stylem industrialnym oświetlenie będzie doskonałym dopełnieniem wnętrz nowoczesnych, jak też eklektycznie urządzonych pomieszczeń. Ich niezwykłe formy oraz ciekawe połączenia materiałów sprawiają, że lampy w bardzo interesujący sposób dopełnią ekskluzywne meble w salonach, jadalniach, sypialniach. Nie tylko rozświetlają wnętrza, ale też stanowią atrakcyjny wizualnie dodatek.

Kolekcje – kompleksowe oświetlenie domu

Proponujemy lampy w gotowych kolekcjach o odmiennych formach, ale wszystkie utrzymane są w stylu industrialnym. Wśród opraw w jednej kolekcji znajdują się różne modele lamp wiszących, np. o odmiennych wielkościach, jak też warianty do zamontowania na ścianie – w postaci kinkietów. Dzięki jednej kolekcji możesz stworzyć spójne estetycznie oświetlenie wnętrza, a do tego współgrające ze stylowymi meblami.

Industrialne oprawy w każdej przestrzeni

Ekskluzywne meble do salonu, jadalni, lobby firmowego czy hotelowego apartamentu stanowią podstawę stylowego wyposażenia wnętrza. Ich dopełnieniem mogą być industrialne kolekcje oświetlenia. Lampy wiszące, jak i ścienne, o nieco surowym charakterze, odrobinę inspirowanym na postfabrycznym designie, będą dopełnieniem wystroju lub charakterystycznym akcentem we wnętrzu.W tej kategorii nie ma artykułów