Zabudowy

Postanowiliśmy spełnić oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów i wprowadzić kolekcje mebli amerykańskich- zabudowy RTV, które cechuje niezwykły kunszt wykonania. Perfekcja w doborze materiałów, które współgrają ze sobą bez żadnych zarzutów. Detale, ornamenty, postarzania – każdy szczegół jest bardzo dopieszczony.

Funkcjonalne zabudowy do salonów

Proponujemy rozwiązania, które odznaczają się wyjątkowymi walorami użytkowymi. Pozwalają stworzyć w pokoju dziennym bardzo praktyczną przestrzeń, dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji. Zabudowy RTV to ekskluzywne meble do salonu, które umożliwiają funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Przemyślany układ regału, umożliwia ustawienie telewizora oraz całego osprzętu umożliwiającego komfortowe z niego korzystanie, m.in. odtwarzacze DVD, dekodery TV, konsole do gier, itp.

Estetyczne dopełnienie każdego wnętrza

Stylowe meble utrzymane w klasycznym wzornictwie sprawdzą się w salonach urządzonych tradycyjnie, ale też gabinetach kolonialnych. Ponadczasowy wygląd sprawi natomiast, że aranżacja wnętrza długo zachowa swój uniwersalny, elegancki wygląd. Drewniane zabudowy utrzymane w naturalnej kolorystyce dają też duże możliwości aranżacji kierując w uwagę w stronę odcieni beżu lub stonowanych szarości. Ponadto prezentowane w ofercie stylowe meble posiadają szerokie blaty bądź szereg półek, dzięki którym możliwe jest ustawienie dodatkowych ozdób i dekoracji, podkreślając w ten sposób indywidualny styl wystroju wnętrza.