Witryny

Piękny mebel w centralnym miejscu każdego domu, wprawi w zachwyt każdego kochającego stylowe wyposażenie wnętrz. Klasyczna elegancja lub odrobina luksusu zamknięta w barokowych formach to niewątpliwe atuty prezentowanych przez nas ekskluzywnych witryn. Wykonane są z prawdziwą precyzją i dbałością o każdy najmniejszy nawet szczegół.

Stylowy mebel o uniwersalnym zastosowaniu

Charakterystyczna budowa witryny sprawia, że można wprowadzić ją zarówno do salonu, jak i do jadalni. Sprawdzić się może także w prywatnym gabinecie, biblioteczce oraz pokoju gościnnym. Pozwala bowiem z jednej strony na przechowanie przedmiotów, ukrywając je przed wzrokiem gości. Z drugiej strony witryny są idealnym rozwiązaniem do eksponowania np. kolekcji kryształów lub porcelanowych filiżanek. Mogą też posłużyć do zaprezentowania na półkach za przeszkleniem pamiątek z wakacji czy przechowywania cennych, ulubionych bibelotów.

Elegancja na pierwszym planie

Ekskluzywne witryny mają zawsze charakter reprezentacyjny. Fakt, że służą głównie do eksponowania domowych skarbów, sprawia, że same także muszą gustownie wyglądać. W naszej ofercie znajdują się eleganckie, stylizowane meble nawiązujące do stylu klasycznego, rustykalnego, a także wzorników mebli z minionych epok. Mamy w ofercie także proste modele, które będą spójnie prezentować się z wystrojem nowoczesnym.