Toaletki

Nadaje wnętrzu stylowego charakteru i pozwala stworzyć kobiecy kącik, w którym każda z Was będzie mogła oddać się codziennym, przyjemnym rytuałom piękna. Elegancka toaletka to ekskluzywny mebel do sypialni, pozwalający zaaranżować przestrzeń dla poczucia swobody kobiecego ducha.

Stylizowane meble do sypialni

Wykonane kunsztownie toaletki dostępne w naszej ofercie są wyjątkowym dodatkiem do wnętrz – nie stanowią obowiązkowego wyposażenia sypialni, ale idealnie do niej pasują. Jeśli wielkość pokoju pozwala Ci na wprowadzenie tego kobiecego akcentu do wnętrza, to zainwestuj w niego. Stanowią dodatkowy komponent i dodają klasy wnętrzu, a także nieco czaru dawnych lat, ponieważ wiele z nich jest stylizowanych na wzornictwie starych ekskluzywnych mebli.

Uporządkowane królestwo kobiet

Toaletki pozwalają zorganizować kobietom przestrzeń do przechowywania wielu drobiazgów urodowych. To stylowe rozwiązanie, zawiera pojemne szafki i szuflady, znajdujące się pod blatem, które umożliwiają przechowywanie kosmetyków i akcesoriów do wykonania makijażu, a także kremów i maseczek. Czynności pielęgnacyjne oraz wykonanie make up’u ułatwia szeroki blat oraz duże lustro.