Szafki RTV

Klasyczny, stylowy czy nowoczesny salon – niemalże każdy to miejsce, gdzie na wspólnym oglądaniu telewizji gromadzi się rodzina lub spotykamy się w gronie znajomych. Zadbajmy więc, by to miejsce było dla nas jak najbardziej przyjemne. Pamiętajmy też o reprezentatywnym charakterze tego pokoju – z reguły to właśnie tu przyjmujemy gości.

Estetyczne dopełnienie pokoju dziennego

Oprócz szerokiej gamy mebli stylowych, genialnych do dużych i małych salonów (każde z nich możemy zamówić pojedynczo), proponujemy szafki RTV. Mogą być ciekawym uzupełnieniem kolekcji lub przełamaniem już zastosowanego we wnętrzu salonu wystroju. Odznaczają się ciekawą estetyką – w większości są to ekskluzywne meble stylizowane – nawiązujące wyglądem do klasycznego wzornictwa lub rustykalnych rozwiązań w wyposażenia wnętrz. Mamy w ofercie także szafki RTV o prostej budowie i minimalnej dekoracyjności, dzięki czemu mają uniwersalny charakter i pasują do różnych koncepcji estetycznych salonu.

Funkcjonalne szafki RTV – więcej niż stolik pod telewizor!

Dostępne w naszej ofercie stylowe meble do salonu łączą w sobie więcej niż jedną funkcję. Proponowane szafki RTV idealnie sprawdzą się pod telewizor, umożliwiając jego bezpieczne ustawienie w pomieszczeniu. Pozwalają także na organizację urządzeń peryferyjnych – można w specjalnych półkach pod blatem ustawić konsole do gier lub odtwarzacz DVD czy Blue-Ray. Niektóre modele posiadają dodatkowe przegrody i półki, w których można przechowywać gry na konsolę i pady, film na płytach, a także odłożyć aktualnie czytaną książkę.