Eleganckie, klasyczne szafki nocne

Nasze szafki nocne to propozycja dla szukających stylu retro połączonego z subtelną elegancją, do wnętrza stylowego, klasycznego lub nowoczesnego dla przełamania formy. Piękne elementy dekoracyjne takie jak podstawy, korony czy pilastry dodają niesamowitego uroku niejednej z propozycji. Oryginalne okucia są doskonałym dokończeniem dopieszczonych w każdym calu mebli.

Ekskluzywny dodatek do Twojej sypialni

Decydując się na praktyczne oraz estetyczne zaaranżowanie przestrzeni przy łóżku warto zdecydować się na funkcjonalną, a zarazem estetyczną szafkę nocną. Ustawiona tuż przy wezgłowiu jest bardzo praktycznym elementem wyposażenia. Umożliwia bowiem postawienie lampki nocnej, a także ustawienie budzika, odłożenie telefonu lub książki pod wieczornej lekturze, czy kremu do rąk po rytuale pielęgnacji dłonie tuż przed snem. Nasze stylowe meble będą nie tylko praktycznym komponentem wyposażenia wnętrza, ale także dopełnieniem estetycznym.

Bogaty wybór szafek nocnych nie tylko w klasycznym stylu

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim meble stylizowane, nawiązujące formą i dekoracyjnością do wzornictwa z minionych epok. Ponadto dużą część naszych propozycji stanowią modele utrzymane w stylu klasycznym oraz rustykalnym. Mamy jednak wśród tych stylowych, ekskluzywnych mebli egzemplarze o prostej formie, pozbawione nadmiernego zdobnictwa. Takie modele mają uniwersalny charakter i sprawdzą się w nowoczesnych sypialniach.W tej kategorii nie ma artykułów