Stoliki

Któż z nas nie lubi odpoczynku przy ulubionej kawie czy herbacie? To momenty, które należy celebrować z prawdziwą przyjemnością, sącząc wyborny napój powoli, najlepiej w towarzystwie słodkiego ciasta oraz interesującej rozmowy lub wciągającej lektury książki. Warto zadbać więc o idealne warunki, które pozwolą rozpłynąć się w tych chwilach. Nasza oferta jest tak bogata i różnorodna, że na pewno każdy znajdzie dla siebie odpowiedni stolik kawowy.

Mały czy duży stolik kawowy?

Idealnym rozwiązaniem będzie taki, którego rozmiary nie przytłoczą wnętrza, a jednocześnie spełnią oczekiwania użytkownika pod kątem funkcjonalności. W niedużych pomieszczeniach warto postawić na mniejsze egzemplarze najlepiej z dodatkową półką pod blatem, ponieważ w małych wnętrzach każda dodatkowa przestrzeń użytkowa jest bezcenna. W dużych salonach czy przestronnym lobby sprawdzi się duży stolik kawowy – niektóre z tych stylowych mebli dostępnych w naszej ofercie zaopatrzone są w dodatkowe szuflady pod blatem, gdzie można schować serwetki i podkładki pod kubki oraz filiżanki.

Ekskluzywne meble do salonu

Proponowane przez nas stylizowane stoliki kawowe są idealnym dopełnieniem strefy wypoczynkowej w pokoju dziennym. Oferujemy ekskluzywne meble do salonu urządzonego klasycznie lub rustykalnie, a prostsze modele będą idealnym dopełnieniem wnętrz nowoczesnych. Ponadto dostępne w asortymencie sklepu meble stylowe można wprowadzić także do poczekalni w klinice medycznej, kancelarii prawnej, czy w lobby firmowym.