Stoliki akcentowe

Doskonałe uzupełnienie wnętrza to stolik akcentowany. Może służyć jako tzw. pomocnik obok sofy lub też pełnić rolę dekoracyjną. Rewelacyjnie komponuje się z lampą stylową lub też innymi elementami upiększającymi stylowe wnętrze

Więcej niż tylko akcent we wnętrzu!

Z jednej strony są atrakcyjnym dodatkiem w wystroju, dzięki efektownemu wyglądowi. Kunszt rzemiosła ciesielskiego przejawia się w tych stylowych meblach w starannie dopracowanych nóżkach oraz dekoracyjnych blatach. Z drugiej strony stanowią uniwersalny element wystroju z uwagi na z reguły niewielkie rozmiary. Mogą posłużyć do ustawienia lampki biurkowej, ramek ze zdjęciami, czy bibelotów z podróży. Idealnie sprawdzą się, aby odłożyć książkę po przyjemnej lekturze, ale też telefon, pilot bądź inny drobiazg.

Elegancki stolik akcentowany do domu

Dostępne w naszej ofercie produkty są dodatkiem, który można z powodzeniem wykorzystać w każdym pomieszczeniu. To ekskluzywne meble do salonu, sypialni, biblioteczki, gabinetu, ale też do wielu innych wnętrz w mieszkaniach, rezydencjach, jak również w pokojach hotelowych. Wśród wielu dostępnych modeli, można odnaleźć finezyjne stoliki akcentowane o blatach okrągłych, prostokątnych oraz bardzo finezyjnych kształtach. Różnorodność uwidacznia się także w interesująco wygiętych nóżkach. Mamy w asortymencie nie tylko meble stylizowane, ale też egzemplarze proste, sprawdzające się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach.