Regały

Każdy z nas zapewne lubi wokół siebie ład i porządek. Biuro, garderoba, salon czy inne miejsce uzupełnione o odpowiedni regał sprawi, że łatwiej będzie nad nim zapanować. W naszej ofercie znajdują się propozycje z tej kategorii, które urzekają wyglądem oraz walorami użytkowymi. Myślę, że amatorzy stylowych mebli na pewno znajdą u nas model w sam raz dla siebie!

Klasyczny, stylowy mebel w wielu odsłonach

Od dawna regały towarzyszą wnętrzom salonów, sypialń, pokojów muzycznych, bawialni, gabinetów i wielu innych pomieszczeń. Można stwierdzić, że są już klasycznym elementem wystroju wnętrz, bez którego trudno wyobrazić sobie urządzenie własnego mieszkania, rezydencji na wsi, czy loftu w mieście. Nie muszą być jednak utrzymane wyłącznie w klasycznym stylu, choć w naszej ofercie znaleźć można wiele interesujących modeli idealnie nadający się do pomieszczeń urządzonych klasycznie bądź rustykalnie. Obok tych tradycyjnych propozycji zamieściliśmy także nieco bardziej współczesne, ekskluzywne meble do salonu. Nie są to stylizowane regały, a cechuje je prosta forma i często bardzo ciekawe połączenia materiałów np. drewna z metalem.

Małe i duże – praktyczne rozwiązanie do każdego wnętrza

Ogromnym atutem naszej oferty jest zróżnicowanie nie tylko stylistyczne. Proponujemy bowiem stylowe meble o zróżnicowanych rozmiarach i odmiennych formach konstrukcyjnych. W asortymencie dostępne są niskie regały z odsłoniętymi półkami w jasnym kolorze – idealne do łazienek na ręczniki i akcesoria kąpielowe. Wysokie konstrukcje z mocnego drewna z zamykanymi, w połowie przeszklonymi drzwiami mogą sprawdzić się w prywatnym gabinecie jako biblioteczka lub miejsce do przechowywania segregatorów z dokumentami.