Pufy

Pufa to mebel niezwykle funkcjonalny. Jest doskonałym uzupełnieniem wypoczynku, stanowić może genialny podnóżek lub też być dodatkowym miejscem siedzącym. Rewelacyjnie sprawdza się jako stolik, umożliwiając ustawienie na nim dużej tacy. Dostępne u nas pufy tworzą przede wszystkim uzupełnienie oferowanych wypoczynków, ale można je zakupić również jako odrębny mebel.

Mały dodatek, który pozwala na więcej!

Od niewielkich kwadratowych podnóżków po długie, prostokątne siedziska – pufy to stylowe meble o dużej funkcjonalności. Ich prosta budowa gwarantuje ogromne walory użytkowe, ponieważ zastosowanie tego mebla można dostosować do bieżących potrzeb – czy to w razie dodatkowej liczby gości podczas odwiedzi, czy podczas wypoczynku. Niewielka wysokość sprawia, że ten dodatek może posłużyć także jako siedzisko przy toaletce, a także bardzo łatwo wsunąć go pod blat, dzięki czemu nie będzie zajmował dodatkowo miejsca w salonie, sypialni, itp.

Stylowy akcent w Twoim wnętrzu

Pufa to atrakcyjny wizualnie, ekskluzywny mebel do salonu czy biblioteczki. W naszej ofercie znajdują się modele nawiązujące do wzornictwa klasycznego oraz rustykalnego. Proponujemy nie tylko egzemplarze stylizowane na dodatki do wnętrz z dawnych epok, ale oferujemy również rozwiązania o prostych liniach i stonowanym designie. Takie komponenty doskonale sprawdzą się w stylowych, nowoczesnych wnętrzach. Ponadto możemy zaproponować modele dopasowane stylistycznie do foteli z naszego asortymentu.