Ottomany (Szezlongi)

Stylowa ottomana to genialny mebel! Idealny dodatek do dużego salonu, sypialni czy też pokoju telewizyjnego. Niesamowicie wygodny i komfortowy. Jest doskonałą propozycją dla każdej eleganckiej kobiety, która ceni sobie wytworny i gustowny wystrój własnych wnętrz.

Szezlong – poczuj dziś czar dawnych lat!

Ogromną popularnością ten ekskluzywny mebel do salonu cieszył się w XVIII i XIX wieku w mieszczańskich kamienicach oraz rezydencjach wiejskich arystokracji. Charakterystyczna budowa tego stylowego dodatku do wnętrz odznacza się wydłużonym siedziskiem oraz uniesionym wezgłowiem. Taka budowa zapewnia idealne warunki do wypoczynku i odprężenia w pozycji półleżącej. Proponowane przez nas ottomany nawiązują do tych tradycyjnych, stylowych mebli. Oferujemy szezlongi stylizowane na wzornictwo minionych epok, jak też egzemplarze o prostej formie, sprawdzające się w nowoczesnych rezydencjach oraz mieszkaniach.

Komfort, który pokochasz!

Konstrukcja ottomany sprzyja błogiemu lenistwu. Wydłużone siedzisko pozwala swobodnie wyciągnąć nogi, a unoszące się wezgłowie gwarantuje optymalne podparcie dla kręgosłupa. Szezlong idealnie nadaje się do czytania książki, ale i oglądania telewizji czy na popołudniową drzemkę. Te stylowe meble są również wygodne dzięki nowoczesnym materiałom wypełnienia siedzisk oraz przyjemnych w dotyku tkanin obiciowych.