Lustra

Lustereczko powiedz przecie….
Wszyscy je znamy i wszyscy wiemy, że jest to nieodzowny element wyposażenia w każdym domu i niezbędny w codziennym życiu. Zadbajmy, by nie tylko tkwiło funkcjonalnie, ale również służyło nam jako ciekawy akcent dekoracyjny w domu. Niejedno wnętrze otrzyma duszę ubrane w piękne stylowe lustro.

Optymalnie powiększona i rozjaśniona przestrzeń

Stylowe lustra są więcej niż ekskluzywnym dodatkiem do wnętrza. Ogromnym atutem tych akcesoriów wystroju wnętrz jest efekt, jaki wprowadzają do pomieszczenia. Zwierciadła z jednej strony odbijają światło – zarówno słoneczne, jak i sztuczne, z drugiej zaś strony odbijają inne elementy wyposażenia wnętrza, nadając głębi. W efekcie pomieszczenie wydaje się większe oraz jaśniejsze, co jest szczególnie pożądanym rezultatem przy aranżowaniu pomieszczeń małych oraz słabo doświetlonych.

Proste i finezyjne – rozmaite kształty zwierciadeł

Wśród proponowanych w naszej ofercie modeli znajdują się ekskluzywne lustra do salonu, sypialni, ale także na hol albo do łazienki. Proponujemy egzemplarze o prostokątnych kształtach i ramach pozbawionych dekoracji, dzięki czemu nadają się do nowoczesnych wnętrz. Stylowe meble warto wzbogacić zaś o stylizowane lustra, nawiązujące kształtem i dekoracyjnością do innych elementów wystroju pomieszczenia. Możemy zaproponować zwierciadła oprawione w eleganckie ramy pasujące do mebli stylizowanych na epokę barokową, kolonialnych, rustykalnych, klasycznych.W tej kategorii nie ma artykułów