Ławki

Piękno stylowego wnętrza zawiera się w szczegółach. Dodatkowe akcenty takie jak panczety lub ławeczki to elementy, które zapewne dodają dużego uroku. Nierzadko, również i nowoczesne wnętrza stosują takie propozycje dla przełamania stylu tworząc niepowtarzalną całość. W naszej ofercie stylowych mebli znajdują się ławki od bardzo prostych po stylizowane i ekskluzywne – doskonałe do sypialni, holu czy nawet jadalni.

Ławki – relikt przeszłości czy praktyczny dodatek?

Już w minionych stuleciach w mieszkaniach i rezydencjach socjety znaleźć można było eleganckie ławki. To ekskluzywne meble do salonu i nie tylko, bowiem stosowane były w pokojach muzycznych, sypialniach dam, a także w holach i wszędzie tam, gdzie ważne było wprowadzenie elementu zapewniającego wygodę użytkowników. Dziś ten stylowy mebel może pełnić dokładnie takie same funkcje jak dawniej. Pozwala przysiąść i odpocząć, a dzięki niskiej konstrukcji nie przytłacza wnętrza.

Klasyczne meble w nowym wydaniu

Tradycyjne ławki do umiejscowienia w salonie, sypialni, garderobie bądź dowolnym innym wnętrzu ciekawie się prezentują dzięki uwspółcześnionej formie. To meble stylizowane na przedmioty z epoki, co przejawia się w detalach, jak i samym kształcie. Mamy także w asortymencie egzemplarze, które cechuje prostota. Brak dekoracyjnych motywów, skomplikowanych form, zawiłych linii pozwala umieścić te stylowe meble w nowoczesnych wnętrzach. Ponadto wszystkie przedmioty cechuje zastosowanie solidnych materiałów oraz nowatorskich technik wytwórczych – nawet jeśli ich wygląd przywodzi klasyczne bądź rustykalne wzornictwo.