Konsole

Klasyczna konsola – to stylowy mebel, który trzeba przyznać, że w niejednym wnętrzu robi wrażenie. Jest doskonałym uzupełnieniem wystroju holu, sypialni, czy też salonu. Odpowiednio dobrana i dopasowana stworzy miejsce z klimatem, obok którego trudno przejść nie zauważając go.

Zapomniany dodatek wnętrzarski wraca do łask!

Dawniej konsole były bardzo popularnym elementem wnętrza. W okresie baroku jako mały przyścienny stolik znajdowały się w każdej ekskluzywnej rezydencji, stanowiąc idealną „podstawkę” pod finezyjne rzeźby czy kunsztownie wykonane zegary. Obecnie coraz chętniej sięga się po ten do niedawna zakurzony dodatek do wnętrz. Współczesne, stylowe konsole stanowią prawdziwy hit w wystroju wnętrz z uwagi na praktyczny charakter oraz dekoracyjny wygląd.

Meble stylizowane i nowoczesne – konsole w różnych odsłonach

Wśród naszych propozycji znajdują się meble stylizowane nawiązujące wyglądem do klasycznego stylu, jak i rokokowego zdobnictwa czy kolonialnego wzornictwa. Nie mogło też zabraknąć prostszych form, które dzięki oszczędności w dekoracjach mają charakter uniwersalny i nadają się do wnętrz nowoczesnych. W połączeniu z dodatkami takimi jak wazony, szkatułki na klucze, świeczniki, czy lustra będą tworzyły spójny element dekoracji z całym wystrojem wnętrza.