Fotele rozkładane

Podaruj sobie chwilę relaksu i niesamowitego komfortu na co dzień. Zapewniają to ekskluzywne meble do salonu dostępne w naszej ofercie. Fotel rozkładany (fotel recliner) pozwala na przyjęcie bardzo wygodnej pozycji podczas czytania książki, oglądania telewizji czy rozmów z domownikami. Warto rozważyć jego zakup także do biura – długie godziny przy komputerze będą dzięki niemu dużo bardziej komfortowe.

Wyjątkowy charakter foteli rozkładanych

Cechą, która wyróżnia proponowane przez nas stylowe meble do salonu jest konstrukcja. Fotele rozkładane posiadają bowiem podnoszony podnóżek, który gwarantuje uniesienie nóg w odpowiedniej pozycji. Długotrwałe trzymanie opuszczony nóg sprawia, że stają się cięższe i mogą po kilku godzinach lekko puchnąć. Wystarczy je delikatnie unieść, aby pobudzić krążenie, w czym skutecznie pomaga unoszony podnóżek.

Szeroki wybór modeli do różnych wnętrz

Zdecydowana większość proponowanych foteli rozkładanych w naszej ofercie to ekskluzywne, stylizowane meble do salonu. Odznaczają się masywną budową oraz klasycznym wyglądem. Oferujemy także produkty o prostej formie, sprawdzające się doskonale w nowoczesnych wnętrzach. Wśród proponowanych modeli znajdują się meble tapicerowane, przy których wykorzystane zostały różnego rodzaju tkaniny obiciowe – o odmiennej fakturze, kolorystyce i wzornictwie. Dzięki temu zróżnicowaniu każda zainteresowana osoba ma szansę znaleźć model idealny do swojego biura lub salonu.