Stylowe kanapy i sofy rozkładane

Wymarzony salon to taki, w którym czujemy się dobrze i komfortowo. Idealnie dopasowana sofa to klucz do sukcesu! W naszym sklepie online przedstawione są wyjątkowe rozwiązania, a mianowicie sofy rozkładane, dedykowane do standardowego użytkowania i spania okazjonalnego. System rozkładania oparty jest na metalowym stelażu z materacem około 13 cm grubości.

Wyższy poziom funkcjonalności!

Zaaranżowanie domowych wnętrz z zachowaniem jak najlepszych walorów użytkowych ułatwiają proponowane przez nas sofy rozkładane. To bardzo wygodne i stylowe meble, które łączą dwie bardzo ważne funkcjonalności. Po pierwsze są doskonałym dopełnieniem zestawu wypoczynkowego w salonie. Zapewniają komfort podczas popołudniowego wypoczynku z książką lub przy filmie, a także gwarantują wygodę w czasie spotkań towarzyskich. Ponadto kanapy z funkcją spania pozwalają stworzyć miejsce na nieoczekiwany nocleg dla gości, gwarantują im głęboki i spokojny sen.

Ekskluzywny mebel do salonu

Dodatkowa funkcjonalność to namiastka luksusu, dlatego nasze sofy rozkładane to nie tylko stylowe elementy wyposażenia wnętrz. Połączenie wyższych walorów użytkowych z doskonałej klasy materiałami przekładają się na ekskluzywny charakter przedmiotów. Proponowane przez nas kanapy urzekają prestiżowym wyglądem także dzięki starannie dopracowanym formom, bardzo komfortowym wypełnieniom i przyjemnym w dotyku tkaninom obiciowym.