Bary

Każdy mężczyzna marzy o kawałku własnego świata w zaciszu domowym. Nie ma bowiem klienta, szczególnie pośród płci męskiej, żeby nie zachwycił się i nie zapragnął stylowego barku w swoim domu. To element wnętrza, z którym wszystkie marzenia stają się rzeczywistością. Elegancki i stylowy z twardym charakterem!

Ekskluzywne meble do salonu – i nie tylko!

Eleganckie bary kojarzą się z pomieszczeniami wyszukanymi, niebanalnymi i z pewnością niestandardowymi. Są zazwyczaj elementem wystroju wnętrza prywatnego gabinetu w rezydencjach, ale też ekskluzywnego i reprezentatywnego lobby w nowoczesnych biurowcach. Często też można zauważyć ten elementem wystroju w filmach o milionerach. Dlatego wprowadzenie tego stylowego mebla do własnego salonu nadaje wnętrzu niepowtarzalnego, ekskluzywnego charakteru.

Zachwycająca mnogość stylów

Dostępne w naszej ofercie meble stylizowane występują w dużej rozpiętości estetycznej – poczynając od modeli utrzymanych w stylu rustykalnym, poprzez warianty w klimacie kolonialnym, a kończąc na propozycjach wzorowanych na art. deco i nowoczesnym designie.