Stoliki

Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłe ławy kawowe z kolekcji mebli amerykańskich, które staną się niesamowicie dekoracyjnym elementem w Waszym salonie. Ciekawe wzornictwo, różnorodność materiałów i ich oryginalne połączenie – to wszystko sprawia, że całość komponuje się szalenie oryginalnie. Większość kolekcji daje dodatkowo możliwość dokupienia konsoli i bocznych stolików dekoracyjnych.

Ekskluzywny mebel do salonu – i nie tylko!

W naszej ofercie dostępne są niezwykłe stoliki o szerokim zastosowaniu. Proponowane przez nas ekskluzywne meble nadają się do eleganckiego salonu domowego, ale z powodzeniem można je wprowadzić również do hotelowego lub firmowego lobby. Fantastycznie sprawdzą się apartamentach do wynajęcia oraz będą ciekawym akcentem w przestrzeniach użyteczności publicznej. Proponowane przez nas ekskluzywne stoliki będą cudownym uzupełnieniem wnętrz eleganckich.

Praktyczny dodatek do domu

Obok walorów estetycznych ogromną zaletą naszych ekskluzywnych, stylizowanych mebli jest funkcjonalność. Proponowane przez nas modele wykonane są z solidnych materiałów, co oznacza ich dużą odporność na obciążenia. Ponadto są bardzo stabilne i umożliwiają ustawienie np. kwiatów w wazonie, czasopism, różnego rodzaju dekoracji. Konstrukcje łączą w bardzo ciekawy sposób materiały, tworząc efektowne i praktyczne blaty, półki oraz nogi. Niekiedy tradycyjne rozwiązania zastępują finezyjne stelaże, umożliwiające wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności do salonu.