Stylowe meble do jadalni

Podpowiemy w jaki sposób zaaranżować centralne miejsce w każdym domu. Jadania to przestrzeń, w której gromadzi się razem cała rodzina, a często także przyjaciele, aby wspólnie świętować lub po prostu spotkać się i cieszyć swoim towarzystwem. Właśnie dlatego warto zadbać, aby w tej przestrzeni panowała przyjemna, przytulna atmosfera. Mogą pomóc w tym proponowane przez nas stylowe meble, wśród których niewątpliwym królem jest rozkładany stół.

Podstawa każdej stylowej jadalni

Punktem, wokół którego tworzy się całą jadalnianą aranżację jest stół. Jego wielkość oraz kształt wpływają na dobór pozostałych komponentów wystroju tego wnętrza. W naszej ofercie, w której królują stylowe meble o tradycyjnym wyglądzie, dostępnych jest wiele efektownych modeli. Proponujemy klasyczne, prostokątne stoły drewniane na mocnych nogach i z solidnym, grubym blatem. Możemy zaoferować też ekskluzywne meble o lżejsze w formie, gdzie blat osadzony jest na delikatniejszych nogach metalowych. Dajemy w ten sposób możliwość wyboru odpowiedniego do różnych potrzeb i preferencji. Jednak stół nie stanowi jedynego elementu do wyposażenia jadalni.

Więcej niż sam stół!

Dla stworzenia wygodnej przestrzeni warto dobrze zastanowić się nad dobrem rodzaju mebli. My proponujemy nie tylko stoły, ale również inne elementy wyposażenia stylowej jadalni. Posiadamy a ofercie całe kolekcje utrzymane w jednym stylu, dzięki czemu pomieszczenie zachowuje spójny estetycznie wyraz. Oferujemy eleganckie witryny, ekskluzywne krzesełka. W ofercie dostępne są też stylowe konsole, idealnie nadające się do większych jadalni.

 

Miejsce wspólnego spożywania posiłków, przestrzeń dużych spotkań rodzinnych, pomieszczenie idealne do świętowania i biesiadowania. Każda jadalnia – elegancka, tradycyjna i nowoczesna – powinna być przepełniona gwarem i ożywionymi rozmowami, płynącymi od zgromadzonych wokół stołu gości i domowników. Mebel ten gra w niej główną rolę, chociaż równie ważny jest też dobór komfortowych siedzisk. Dopełnieniem aranżacji pomieszczenia będzie pasująca do wystroju konsola, komoda lub barek, w których przechowamy zastawę.

Ekskluzywne meble do salonu i jadalni

W naszym katalogu znajda Państwo wiele kompletów eleganckich mebli jadalnianych, wykonanych w klasycznej, jak i współczesnej stylistyce. Szeroki wybór i liczne możliwości konfiguracji zestawów sprawiają, że z naszą ofertą możliwe jest urządzenie jadalni nie tylko bardzo funkcjonalnej, ale również niezwykle stylowej i oryginalnej – takiej w której spędzanie czasu będzie przyjemnością. Proponowane tu komplety dedykowane są osobom posiadającym dużą przestrzeń aranżacyjną, jak i właścicielom mieszkań o nieco mniejszym metrażu – w tym drugim przypadku niejednokrotnie łączy się jadalnię z salonem w jednym pomieszczeniu, dlatego warto zadbać o to, aby stoły i krzesła pozostały w harmonii z resztą salonowych mebli.

Eleganckie i stylowe stoły i krzesła

Wierzymy, że wymarzony komplet znajdą u nas miłośnicy klasyki i elegancji, wielbiciele stylu retro, a także Ci z Państwa, którym zależy na współczesnych, funkcjonalnych rozwiązaniach.

W naszym katalogu znajdują się między innymi długie, ośmioosobowe stoły z wygodnymi, eleganckimi krzesłami, przy których zasiądzie cała rodzina, warianty okrągłe na jednej bądź czterech nogach, blaty zaokrąglone na końcach czy też nowoczesne propozycje w stylu barowym.

Białe kolekcje z oszkloną komodą będą idealne do jasnych, przytulnych pomieszczeń. Model drewniany na prostych nogach z krzesłami w stylu wiejskim to z kolei wybór, który wprowadzi do pokoju wiele ciepła. Iście królewskim rozwiązaniem będą za to stylizowane meble z ciemnego drewna, z eleganckimi, pikowanymi obiciami, misternymi detalami i giętymi nóżkami – na przykład te z kolekcji D2161.

Jako że stół jest bez wątpienia głównym bohaterem każdej jadalni – ba, to jeden z najważniejszych mebli w całym domu – najlepszą decyzją będzie zakup modelu rozkładanego. Taki wariant będzie spełniał swoją funkcję na co dzień, a kiedy przyjdzie konieczność – w bardzo łatwy sposób powiększymy go tak, by ugościć przy nim większą liczbę osób. W taki atrybut zostały wyposażone zarówno modele prostokątne, jak i okrągłe.

Dobór odpowiedniego zestawu

Aby zaoferować Państwu jak najszersze możliwości aranżacyjne, w wielu zestawach znajdują się co najmniej dwa różne modele krzeseł, a nierzadko również stołów. Możemy zatem wybierać pomiędzy siedziskami z częściowym lub całkowitym obiciem (albo bez obicia w ogóle) i aranżować jadalnię w odpowiadającym nam stylu – praktycznym i funkcjonalnym lub bardziej wytwornym, eleganckim i gościnnym. Proponujemy też komplety mebli, w których znajdują się dwa modele stołów – prostokątny lub okrągły. Niewątpliwie ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem będzie dostawienie do niego ławy – z oparciem lub bez.