Szanowni Państwo, aby jak najbardziej ułatwić Państwu zakup mebli w naszym salonie, posiadamy trzy sposoby dostawy. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpiecznej dostawy pod wskazany adres. Wychodzimy zawsze naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

1. TRANSPORT
Ten typ transportu ma za zadanie jak najszybsze dostarczenie mebli do Państwa. Dzięki niemu już w ciągu kilku dni od daty realizacji zamówienia asortyment trafia do Państwa pod wcześniej wskazany adres dostawy. Transport ten jest ubezpieczony. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa propozycje.

2. TRANSPORT SPEDYCYJNY
Jest to transport polegający na zaplanowaniu przewozu towaru. Dostawa mebli zorganizowana jest w przeciągu od 2 do 3 tyg. od czasu, kiedy meble fizycznie dostarczone są do Polski. Cena transportu uzależniona jest od ilości asortymentu ich wymiarów i wagi. Dostarczone zamówienie przed wyjazdem jest odpowiednio zabezpieczone a transport posiada ubezpieczenie.

3. KURIER
Zadzwoń do nas 509227180 lub skontaktuj się z nami mailowo: salon@queen-meble.pl. Podaj kod pocztowy, miasto i asortyment, którym jesteś zainteresowany a my niezwłocznie poinformujemy Cię o koszcie przesyłki. Cena uzależniona jest od ilości, wymiarów, wagi oraz miejsca dostarczenia. Czas dostawy to jeden dzień roboczy od momentu od momentu posiadania asortymentu na salonie.

4. ODBIÓR OSOBISTY
W zależności od Państwa upodobania, istnieje możliwość osobistego odbioru towaru z wcześniej wskazanego miejsca załadunku.

Zadzwoń do nas a my wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie formę dostawy.
Serdecznie
pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu.