Szanowni Państwo, aby jak najbardziej ułatwić Państwu zakup mebli w naszym salonie, posiadamy trzy sposoby dostawy. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpiecznej dostawy pod wskazany adres. Wychodzimy zawsze naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

1. TRANSPORT BEZPOŚREDNI SALONU MEBLOWEGO „QUEEN”
Ten typ transportu ma za zadanie jak najszybsze dostarczenie mebli do Państwa. Dzięki niemu już w ciągu kilku dni od daty realizacji zamówienia asortyment trafia do Państwa pod wcześniej wskazany adres dostawy. Cena transportu liczona jest od adresu naszego salonu „Queen” ( ul. Brucknera 25-43, 51-411 Wrocław) do miejsca dostawy oraz trasy powrotnej. Koszt transportu to 1,50 zł netto od km. ( kilometry liczone są w dwie strony). Dostarczane zamówienie przed załadunkiem jest odpowiednio zabezpieczone. Transport ten jest ubezpieczony. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa propozycje. Przy większej ilości zamówionego towaru istnieje możliwość negocjacji ceny.

2. TRANSPORT SPEDYCYJNY
Jest to transport polegający na zaplanowaniu przewozu towaru. Dostawa mebli zorganizowana jest w przeciągu od 2 do 3 tyg. od czasu, kiedy meble fizycznie dostarczone są do naszego Salonu „Queen”. Cena transportu uzależniona jest od ilości asortymentu ich wymiarów i wagi. Dostarczone zamówienie przed wyjazdem jest odpowiednio zabezpieczone a transport posiada ubezpieczenie.

3. KURIER
Zadzwoń do nas 71/794-01-16 lub skontaktuj się z nami mailowo: queen.meble@gmail.com. Podaj kod pocztowy, miasto i asortyment, którym jesteś zainteresowany a my niezwłocznie poinformujemy Cię o koszcie przesyłki. Cena uzależniona jest od ilości, wymiarów, wagi oraz miejsca dostarczenia. Czas dostawy to jeden dzień roboczy od momentu od momentu posiadania asortymentu na salonie.

4. ODBIÓR OSOBISTY
W zależności od Państwa upodobania, istnieje możliwość osobistego odbioru towaru z naszego Salonu Meblowego „Queen” ul. Brucknera 25-43, 51-411 Wrocław.

Zadzwoń do nas a my wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie formę dostawy.
Serdecznie
pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu.

Nowa odsłona salonu meblowego Queen