Zimowa wyprzedaż w salonie meblowym QUEEN. Wyjątkowe promocje i najlepsze oferty. Skorzystaj już dziś!


Już niedługo wiosna. Z tej okazji serdecznie zapraszamy Państwa na zimową wyprzedaż mebli stylowych z naszego asortymentu.

Szukasz stylowego, eleganckiego i oryginalnego stolika w niższej cenie? Nie ma problemu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji stolików wyprzedażowych z naszego asortymentu.

W swojej ofercie posiadamy promocyjne stoliki kawowe oraz boczne. Są w nich takie propozycje jak stolik T809 z podnoszonym blatem czy stolik T778 dla bardziej wymagających i stylowych wnętrz, widoczny na powyższym zdjęciu z prawej strony.
Więcej ofert znajdą Państwo w zakładce „kolekcje -> stoliki” http://www.queen-meble.pl/kolekcje/stoliki lub „meble -> stoliki kawowe lub akcentowe” http://www.queen-meble.pl/meble/stoliki-kawowe, http://www.queen-meble.pl/meble/stoliki-akcentowe.

Dla osób, które posiadają zestaw stolików kawowych, a poszukują jedynie nowego wypoczynku, również mamy kilka propozycji.

W naszej ofercie wyprzedażowej posiadamy zestawy wypoczynkowe takie jak powyżej zaprezentowane lub same sofy 3 lub 2o.s z wybranych kolekcji.

Całą ofertę wypoczynków znajdą Państwo w zakładce „kolekcje -> wypoczynki” wraz z kolekcjami w regularnej cenie http://www.queen-meble.pl/kolekcje/wypoczynki.

Oprócz wypoczynków i stolików, oferujemy również kilka zestawów promocyjnych z kolekcji jadalnianych oraz sypialnianych.

Jadalnie do zakupienia w kompletach. Jednym z nich jest zestaw Hollywood (środkowe zdjęcie) w komplecie: stół + 6 krzeseł + witryna. Do zobaczenia na żywo w naszym sklepie.

Jeżeli myślisz o zmianie mebli w swojej sypialni i zastanawiasz się nad zakupem nowego zestawu w przystępnej cenie, nie wahaj się! Przejrzyj naszą ofertę promocyjną w zakładce „kolekcje -> sypialnie” na stronie http://www.queen-meble.pl/kolekcje/sypialnie i znajdź sypialnię idealną dla Ciebie!

Tak jak w przypadku jadalni, sypialnie promocyjne również sprzedawane w kompletach.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego we Wrocławiu (ul.Brucknera 25-43), gdzie będą mogli Państwo zobaczyć na żywo kilka propozycji wyprzedażowych na naszej ekspozycji.

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊