Wyjątkowe meble. Wyjątkowe kolekcje. Wyjątkowe detale.

Szukasz pięknych i efektownych mebli z wyjątkowymi detalami? Uważasz, że diabeł tkwi w szczegółach? Meble amerykańskie sprawdzą się idealnie!

Główną cechą mebli amerykańskich to nie tylko piękne odcienie ciemnego drewna czy wyjątkowe kształty, ale DETALE. To one nadają im wyjątkowego charakteru, wyglądu, elegancji i stylu.

Najczęstszym elementem dekoracyjnym, które znajdą Państwo w amerykańskich meblach to motywy roślinne. Występują w formie ażurowych elementów m.in. w oparciach krzeseł, a także w normalnych płaskich dekoracjach na blatach stolików kawowych, nogach czy w części materiałowej wypoczynków. Są to dekoracje powtarzające się np. w danej kolekcji na wszystkich meblach jako charakterystyczny element ale również mogą występować np. wyłącznie na poduszkach wypoczynku nadając charakteru i oryginalności meblowi.

Liście to niejedynie najczęściej wykorzystywany element dekoracyjny. Drugim najczęstszym wykończeniem dekoracyjnym są nity. Spotkają je Państwo zarówno w nowszych, bardziej współczesnych wersjach jak i tych klasycznych m.in. skórzanych. Występują w różnej wielkości, ilości i kolorystyce idealnie dobranej do danego wypoczynku. Na poniższych zdjęciach mają Państwo detal nitowy krzesła barowego D553, który bardzo dobrze sprawdza się w klasycznych amerykańskich meblach, oraz detal wypoczynku z nowszych propozycji BEVERLY.

Elementy dekoracyjne to nie tylko detale opisujące dane meble, kolekcje ale również wykończenie klamek czy oświetlenia. To właśnie detal najczęściej ma wpływ na nasz wybór co do opraw lamp, czy klamka na wygląd danej komody, szafki. Najczęściej to od nich zależy czy dokonamy zakupu danej rzeczy. W przypadku amerykańskich mebli klamki to nie tylko zwykłe uchwyty pozwalające nam otworzyć szafkę ale również element nadający wyglądu, elegancji i charakteru kolekcji. Na poniższych zdjęciach mają Państwo tego przykład. Kolekcja Hollywood to nie tylko szkło, wysoki połysk, wyjątkowe kształty ale także uchwyty i klamki. To one tutaj nadają eleganckiego i wyjątkowego wykończenia meblu. Może to być piękny srebrny motyl, albo uchwyty przypominające diamenciki. Takie klamki to na pewno oryginalny element, którego pozazdrości Państwu każdy gość.

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊