Maj… Czas pierwszych cieplejszych i słonecznych dni. Moment długich weekendów majowych, spotkań w gronie rodzinnym. Miesiąc, który należy do wszystkich Mam na całym świecie.

Druga niedziela maja to dzień, w którym Mamy prawie na całym świecie świętują ten wyjątkowy dzień. Dzieci z Niemiec, Indii, Kanady czy Chin w tym wyjątkowy dniu obdarowują swoje Mamy uroczymi laurkami, słodkimi czekoladkami i pięknymi kwiatami. Sprawiają, że to one są najważniejsze tego dnia.

Spraw 26 maja, żeby i Twoja Mama się tak poczuła!!

Jesteś już na tyle dorosły, że czas laurek masz już dawno za sobą, a nie masz pomysłu na jakiś prezent. Wiesz, że Twoja mama szykuje małe zmiany we wnętrzach? Przyjdź do nas! Zabierz swoją Mamę na mały spacer. Pokażemy Wam nasz wyjątkowy asortyment.

Poświęć trochę swojego czasu w tym zabieganym świecie i przyjdź do nas. Pokaż Mamie nasze piękne stylowe meble. Może akurat to takich szukała do swoich wnętrz. Doradzimy Państwu w doborze mebli oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Oprócz naszej profesjonalnej obsługi to na pewno Twoje zdanie, pomoże podjąć jej decyzję.

Na naszej ekspozycji oprócz wypoczynków znajdą Państwu kilka propozycji jadalni oraz pięknych dużych sypialni. Wszystkie kolekcje z naszego asortymentu znajdują się na naszej stronie. Kilka mogą Państwo zobaczyć tutaj na zamieszczonych zdjęciach. Przedstawiają one parę naszych aktualnych ekspozycji.

Wizyta w naszym sklepie będzie idealnym momentem na spędzenie wspólnego czasu w troszkę innej formie niż normalne wyjście do kina czy sklepów odzieżowych. To może właśnie tutaj znajdą Państwo inspiracje i motywacje na małe lub większe zmiany we wnętrzach.

Po takim dniu polecamy lampkę wina w formie toastu za zdrowie MAM na całym świecie z okazji ich święta.

Najlepsze życzenia dla wszystkich MAM.
Zdrowia, szczęścia i pomyślności!!

Zespół Salonu QUEEN

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊