Wraz z rozpoczęciem wiosennego sezonu, do naszego salonu zawitało kilka nowości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. Znajdą w nich Państwo m.in. dwie propozycje jadalni oraz komplety stolików kawowych.

Oprócz nowości od naszego Amerykańskiego producenta, firmy Ashley, do naszego asortymentu ponownie zawitało kilka kolekcji, wcześniej niedostępnych przez pewien okres czau.

Jedną z nich jest jadalnia D540. Rustykalne wybarwienie oraz proste kształty to charakterystyczne cechy dla tej propozycji.

Posiada ona w swojej ofercie m.in. 3 różne krzesła. Tapicerowane, drewniane z miękkim siedziskiem oraz całe drewniane. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla osób, które wolą jednak bardziej stylowe jadalnie, poniżej przedstawiam dwie wiosenne nowości. Jadalnia D421 oraz D109.

Kolekcja załączona na pierwszym zdjęciu powyżej jest skierowana dla osób, które preferują meble z dużą ilością zdobień oraz detali. Wybarwienie ciemnego orzechu oraz krzesła wykończone dwoma tkaninami to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Główną wizytówką tej jadalni jest oczywiście duża ilość falistych zdobień. Znajdą je Państwo na oparciach krzeseł oraz w formie ozdobnej szklanych frontów komody i witryny.

Natomiast druga jadalnia z prezentowanych nowości, D109, jest skierowana głównie dla osób, które nie boją się połączenia stylowych mebli z prostymi kształtami.

Rustykalne wybarwienie, przecieranego drewna, szklane fronty oraz jasna tkanina wykończona nitami to charakterystyczne elementy tej kolekcji. Sprawdzi się ona zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych.

Nasze wiosenne nowości to nie tylko jadalnie, ale także 3 propozycje nowych wypoczynków, w tym 2 kolekcje w skórze o nowych wybarwieniach.

Kilka tygodni temu w naszej ofercie pojawiła się kolekcja 59105 w ciemnej skórze. Wraz z nowym sezonem, do naszej oferty dołączyły 2 nowe propozycje kolorystyczne tej samej kolekcji, w kremowym i błękitnym odcieniu. Wszystkie poniżej zamieszczone kolekcje posiadają w swojej ofercie sofy 2 i 3os., fotel, pufę oraz sofę 3os. z funkcją spania.

Oprócz skórzanych nowości, w naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowy komplet 13405. Posiada on do zaoferowania sofę 3os. z funkcją spania tak jak wcześniej wspomniane wypoczynki. W tej kolekcji znajdą Państwo m.in. dwa rodzaje foteli wykonanych w różnych tkaninach przypisanych wyłącznie dla tej kolekcji.

Do naszej oferty ponownie zawitały stoliki kawowe T415. Prosta forma i elegancki wygląd.

Dla osób, które szukają typowo współczesnych stolików, od tego sezonu możemy zaproponować naszą industrialną nowość. Kolekcja T873. Masywne i proste wykończenie oraz industrialny wygląd to charakterystyczne cechy dla tej propozycji.

Dla osób, które preferują zobaczyć meble na żywo, serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Od niedawna gościmy na naszej ekspozycji sklepowej wypoczynek JANIE.

Zachwyci on nie jedną Panią. ?