Pragniemy docierać z naszą ofertą do wszystkich miłośników stylu i elegancji, nawet wtedy kiedy finanse bywają ograniczone.

Aby uniknąć sytuacji, w której wymarzony mebel jest poza zasięgiem, w naszym salonie meblowym prowadzimy dogodną sprzedaż ratalną, gdzie formalności w sklepie zostały sprowadzone do absolutnego minimum. Na Państwa życzenie, całkowicie niezobowiązująco, możemy przeprowadzić symulację rat i w formacie PDF przesłać na podany przez Państwa adres mailowy. Jeżeli oferta wyda się Państwu atrakcyjna, wówczas na Państwa wygenerujemy link, do wypełnienia wniosku kredytowego online – w zaciszu Państwa domu. Wystarczy tylko kliknąć w przesłany link i postępować zgodnie ze wskazówkami. Jeżeli wypełniony wniosek uzyska akceptację ze strony banku Santander, z którym prowadzimy współpracę z zakresu sprzedaży ratalnej, istnieją dwie możliwości zawarcia umowy z bankiem. Można ją zawrzeć otrzymując dokumenty kurierem (wówczas czas realizacji umowy to miedzy 3- 5 dni) lub podpisać umowę poprzez zdalne wyrażenie woli, wysyłając przelew w wysokości 1 zł z konta bankowego, którego są Państwo właścicielami lub współwłaścicielami. Wszelkie dane, odnośnie przelewu, będą dostępne po uruchomieniu linku. Wówczas umowa podpisana jest automatycznie. Link mogą Państwo uruchamiać 7 dni w tygodniu do godziny 21, przez pięć kolejnych dni od momentu otrzymania maila. Jeżeli przesłany link wygaśnie – nie ma problemu – wygenerujemy na Państwa prośbę kolejny.

TYLKO TERAZ RATY 0%

Ogromnym atutem systemu ratalnego online jest fakt, iż wszelkie formalności załatwiają Państwo bezpośrednio z wykwalifikowani pracownikami banku, którzy rzetelnie i sprawnie przeprowadzą Państwa przez proces przyznania kredytu ratalnego. Akceptacja wniosku kredytowego przyznawana jest indywidualnie po wprowadzeniu danych przez kredytobiorcę, a oprocentowanie zależne od wyboru ilości rat, wynosi od 0,5 % do maksymalnie 0,8% miesięcznie.

Wszystko po to, żeby chcieć oznaczało mieć 🙂

Opracowanie tekstowe – Aneta Dąbkowska

Opracowanie graficzne – Piotr Galuhn

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊