Święta Bożego Narodzenia charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem i atmosferą. W polskiej tradycji obchodzone są z wielkim rozmachem, czyli przy bogato zastawionych stołach, pięknie ubranych choinkach, a także z mnóstwem prezentów i upominków. Ten ostatni element skupia na sobie szczególną uwagę, bowiem staramy się, by też każdy prezent na Boże Narodzenie był niepowtarzalny i wyjątkowy…

Dom ma zadanie emanować ciepłem, jasnością bielą oraz mieniącym się blaskiem. Tak jak wyobrażamy sobie prawdziwą zimę ten przepiękny czas świąteczny, z lekkim mrozem, śniegiem i mieniącymi się w blasku dnia, płatkami zmrożonych kryształków.

Aby podkreślić elegancki charakter domu w okresie świątecznym, należy zastanowić się nad dobraniem odpowiednich mebli i dodatków. Pożądany jest połysk, świetnie więc sprawdzają się komody o lustrzanych frontach, wielkie lustra w bogatych ramach, efektywne sofy w jasnych tkaninach a najlepiej z połyskiem.

Do klasycznych pomieszczeń z meblami w stylu klasycznym, proponujemy żyrandole nawiązujące do tradycyjnych kandelabrów lub lampy kaskadowe, gdzie poszczególne elementy pięknie układają się, niczym girlandy mieniących się gwiazd.

Kolorystyka szarości i delikatnego fioletu kojarzy się z aurą luksusu, więc idealnie pasuje do wystroju . Nawiązuje także do pięknej zimowej palety barw i wprowadza w świąteczny nastrój. Dekorowanie domu i wybieranie prezentów to chyba najprzyjemniejsza część tego okresu.

Biała jadalnia, czyli kwintesencja smaku Świąt Bożego Narodzenia niesie wrażenie, że taka aranżacja sama w sobie ma coś zimowego. Być może dlatego, że białe wybarwienie jest zawsze bardzo eleganckie. Rodzaj chłodu i szyk takiego wystroju może więc kojarzyć się z piękną, choć wymagającą zimową aurą .

Jak piękne są wnętrza ze świątecznymi dodatkami! Jest to czas gdy możemy wyszukiwać nowe inspiracje i pomysły, jak jeszcze udekorować swoje mieszkanie, dom na ten magiczny czas. Srebrne ozdoby idealnie sprawdzają się w zimowych aranżacjach, dodając im blasku i niepowtarzalnego uroku.

Warto pomyśleć o dodaniu naszemu domostwu szczypty smaku, pełnymi uroku kompozycjami kwiatowymi – idealnymi na zimę. Do siebie do domu czy na prezent pod choinkę, tego typu ozdoby świetnie sprawdzą się w klasycznych i eleganckich wnętrzach. Kwiaty okazują się rewelacyjne w kreowaniu świątecznego klimatu we wnętrzu. Rozmaite gałązki wprowadzają do salonu zimowy charakter, pełen magii i stylu.

Atmosfera Bożego Narodzenia sprawia, iż chcemy obdarowywać ukochane osoby czymś niepowtarzalnym i spędzić z nimi piękny czas w niesamowitej aurze. Jeżeli coroczne poszukiwania prezentów sprawiają kłopot, oferta naszego salonu z pewnością będzie pomocna. Polecamy przepiękne stylowe jadalnie w muśniętej bielą barwie oraz w głębokim odcieniu orzechowego brązu, które z pewnością ucieszą romantyczną dusze, piękne dekoracje stołów, pasujące do stylowych wnętrz. W naszym salonie znajdziecie Państwo eleganckie prezenty świąteczne, w postaci ekskluzywnych mebli, które cechuje wysoka jakość i niepowtarzalność. Przedmioty, które można znaleźć u nas z pewnością pomogą stworzyć magiczny klimat świąt w każdym domu.

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊