Stylowe meble to nie tylko antyki, nie tylko klasyczne formy i kolory, to również najnowsze trendy połączone ze sobą w wysmakowany i elegancki sposób.

W naszym asortymencie posiadamy kilka niezwykłych kolekcji, które łącza ze sobą klasyczne piękno oraz najnowsze modowe trendy w meblarstwie. Począwszy od aranżacji stylowego salonu, w którym nie może zabraknąć wygodnych wypoczynków oraz praktycznych, a zarazem zachwycających stolików i zjawiskowego oświetlenia, które odda charakter wnętrza. Kolekcja wypoczynków 73403 wspaniale podkreśli stylowe wnętrze, dodając mu zarazem nowoczesnego wydźwięku.

Wypoczynki można ustawić klasycznie – sofę dwu oraz trzyosobową w tworząc literę L, bądź tworząc literę U zestawić ze sobą dwie sofy trzyosobowe na przeciw siebie i dwuosobową na szczycie. Do kompletu mają Państwo bajecznie wygodny fotel oraz krzesło akcentowe – obydwie propozycja bardzo świeże i wysmakowane.

Z wypoczynkami z tej kolekcji wspaniale zagra zestaw stolików T136 – wówczas osiągniemy efekt niezwykle minimalistyczny, wręcz chłodny, sterylny.

Wybierając zaś kolekcję T864, ocieplimy wnętrze, dodając mu klasycznego wdzięku.

Nie zapominając o oświetleniu, które odgrywa bardzo istotna rolę w aranżacji wnętrza. Proponujemy wybrać kolekcję ROSWELL, amerykańskiego producenta stylowego oświetlenia- firmy Kichler, aby podtrzymać modernistyczny klimat salonu.

Bądź kolekcję ARBOR CREEK, również producenta z USA – firmy Feiss, aby salon nabrał stylowej elegancji.

Łącząc ze sobą bardziej lub mniej nowoczesne formy, możemy nadawać wnętrzu różnorodnego charakteru. Dodatki i detale są niezwykle ważne, gdyż to one nadają kompozycji niepowtarzalnego klimatu. Jeżeli spośród ogromu propozycji na naszej stronie internetowej, nie mogą Państwo zdecydować się na konkretną propozycję, bądź opuściła Państwa wena, z przyjemnością pomożemy, bazując na naszym doświadczeniu i miłości do stylowych mebli.

Opracowanie tekstowe – Aneta Dąbkowska

Opracowanie graficzne – Piotr Galuhn

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊