Co jest glamour? Ekskluzywna persona wygrzewająca się w promieniach słońca w Saint Tropez? Butelka wykwintnego Chateau na pokładzie concorda u wybrzeży oceanu? A czy wnętrza mogą być glamour? Ależ tak! Wystarczy nasycić je splendorem luksusu i blaskiem połyskującym z siłą miliona gwiazd. Wykreować ze smaku i przepychu hollywoodzkiej aury całą esencję i przelać ją na fason kolekcji mebli.

Odpowiedzią na poszukiwany trend glamour w kolekcjach mebli amerykańskich jest pasjonujący Hollywood. Przeznaczony głównie do aranżacji jadalni, przygotowany dla pasjonatów mebli nietuzinkowych. Charakteryzuje się ekskluzywną stylistyką czyli błyszczącą barwą, krzykliwością i luksusem. Wszystkim tym, co dotyczy sfery Hollywood. Tę przyjemność stworzył dla nas producent Aico.

Styl glamour to dziś jeden z bardziej gorących trendów w aranżacji wnętrz. Jego eklektyczny charakter, bazuje na zestawianiu ze sobą rzeczy, współczesnego designu z barokowymi meblami lub matowych faktur z kolorowymi, błyszczącymi powierzchniami. Kolejną cechą wyróżniającą wnętrza glamour jest wszechobecny blask. Świetlne refleksy, błyszczące tkaniny, kryształowe żyrandole, srebrne naczynia to tylko niektóre pomysły. Wszelkie te cechy odnajdujemy w niesamowitej kolekcji Hollywood. Meble przyciągają wzrok wysokim połyskiem i złotymi zdobieniami. Batutą są wielkie lustra, które rozjaśnią i powiększą wnętrze obowiązkowo umieszczone w ogromnych błyszczących i bogato zdobionych ramach. Materiały obiciowe na krzesła zdobione kamieniami lub dobrane w kontraktujących barwach. Błyszczące powinny być także dekoracje wnętrz: patery, wazony i bibeloty.

Kolekcja Hollywood jest stu procentowym odpowiednikiem na hasło glamour. Krzesła na pięknych giętych nogach z ryflowanym wzorem nóżek, witryny mocno przeszklone z niebieskim podświetleniem, nóżki o pięknym wzorze wybarwione kolorem srebrnym. To tylko kilka epizodów przybliżających wygląd kolekcji. Całość prezentuje się niesamowicie ekskluzywnie.