W naszej ofercie wypoczynków oferujemy szeroki wybór sof trzyosobowych dostępnych również z funkcją spania okazjonalnego. Czemu tylko okazjonalnego? Otóż wszystkie nasze sofy pochodzą a asortymentu amerykańskiego producenta mebli stylowych, który oferuje tą funkcję wyłącznie w postaci rozkładanego stelaża, na którym układa się gruby, wyjątkowo miękki materac, który przy codziennym użytkowaniu mógłby jednak okazać się zbyt miękki, lecz to wszystko do indywidualnej oceny.

Proponujemy sofy rozkładane w wielu modelach oraz gamie kolorystycznej. Jedne o klasycznych sylwetkach, inne nowocześniejsze z nutą aktualnych trendów w meblarstwie. Wszystkie łączy jedno – wysoka jakość wykonania oraz ogromny komfort użytkowania !

Ponieważ zamiast sprężyn, które są elementem siedziska we wszystkich klasycznych, nierozkładanych sofach, wypoczynki rozkładane posiadają złożony stelaż, producent aby zapewnić porównywalny komfort siedzenia, w poduchach stanowiących siedzisko umieścił bardziej miękką gąbkę przekładaną silikonem. W codziennym użytkowaniu sofy, dało to efekt porównywalny z komfortem siedzenia na siedzisku ze sprężynami. W naszym salonie meblowym na ekspozycji staramy się zawsze posiadać przynajmniej jeden model sofy rozkładanej, aby móc zaprezentować zarówno sposób rozkładania tzw. klasycznej angielki, jak również wygodę siedzenia. Trzeba przyznać, że amerykańskie sofy nie mają sobie równych, niezależnie, na którą kolekcję się Państw zdecydują.

Mechanizm stelaża działa płynnie i tak lekko, że z powodzeniem można rozłożyć stelaż za pomocą jednego palca. Dodatkowo materac użyty w mechanizmie jest wysokiej jakości i nawet po latach nie nosi żadnych śladów odkształceń, nawet w miejscach, w których jest zgięty gdy sofa jest na co dzień złożona. Podsumowując – w jedną małą chwilę można z wygodnej, salonowej sofy, stworzyć komfortowe łóżko, na którym wypoczną dwie dorosłe osoby.

A do wyboru jest na prawdę wiele atrakcyjnych, stylowych modeli. Począwszy od bajecznie jasnych, kremowych, które wspaniale wkomponują się w jasne wnętrze…

Po ciemne, klasyczne, które podkreślą stylowy charakter wnętrza.

Wszystkie modele prezentują się zjawiskowo i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Atutem zakupu sofy rozkładanej, jest zapewnienie komfortowego spania dwóm osobom, bez konieczności dmuchania i rozkładania przechowywanych na dnie szafy materacy. W jedną chwilę spodziewani i niepodziewani goście mogą komfortowo wypocząć na eleganckiej sofie, której rozłożenie i złożenia zajmuje dosłownie parę sekund. Proszę pamiętać, iż sofa nie posiada pojemnika na pościel, na który po prostu nie starcza miejsca, gdyż całą, dolną powierzchnię wypełnia mechanizm. Dodatkowo niezmienny jest również fakt, iż wszystkie modele, w których występuje funkcja spania posiadają wszyte na stałe poduszki stanowiące oparcie. Oczywiście pokrowce są na zamek błyskawiczny, aby w każdej chwili można było wyjąć i odświeżyć wypełnienie oparcia. Cóż więcej można dodać – zapraszamy do obejrzenia naszych sof w zakładce – meble – sofy rozkładane, bądź, wybrane modele osobiście w naszym salonie meblowym w malowniczym Wrocławiu.

Opracowanie tekstowe – Aneta Dąbkowska

Opracowanie graficzne – Piotr Galuhn