Szuka jednej, oryginalnej kolekcji w jasnym wybarwieniu dla różnych pomieszczeń? Idealnie trafiłeś!
Prezentuję Państwu wyjątkową jadalnię, sypialnię oraz gabinet z kolekcji 647. Zapraszam ⬅

Kolekcja 647 to wyjątkowa, dwukolorowa propozycja. Fornirowane meble, wykończone na bazie drewna dębowego i akacjowego w połączeniu z wybarwieniem zabytkowej i antycznej bieli, to hit ostatnich miesięcy. Dopełnieniem kolekcji jest charakterystyczne wykończenie blatu w kolorze wyblakłego dębu oraz oryginalna konstrukcja kratowa.
Mogą ją Państwo zobaczyć m.in. na poniżej załączonych zdjęciach detali.

Wcześniej wspomniana konstrukcja kratowa to nie tylko element bryły mebla ale także charakterystyczny detal zdobiący. Znajdziemy go głównie na frontach komód z kolekcji 647, ale wygląd to nie wszystko. Producent pomyślał o tym i m.in. wyposażył stół w sześć funkcjonalnych szuflad.
Zapomnij już o zagraconym blacie!

Oprócz funkcjonalnego stołu, w kolekcji z działu jadalnianego znajdą Państwo 3 rodzaje siedzisk.
Dla osób, które preferują w klasycznych krzesłach, oferujemy krzesło z pełnym oparciem. Ciemna tkanina w brązowym odcieniu to idealne dopełnienie dębowego blatu w stole i komodach.
Dla klientów, którzy gustują w skromnych bryłach z nutką wiejskiego klimatu, proponujemy krzesło z ażurowym oparciem lub ławkę przeznaczoną dla dwóch osób. Sprawdzi się ona bardzo dobrze przy stole, w holu lub przy łóżku w sypialni.

Oprócz jadalni, kolekcja 647 od niedawna posiada w swojej ofercie bryły przeznaczone dla gabinetu i nie tylko.
Na poniżej załączonych zdjęciach prezentujemy Państwu nowość w naszej ofercie, gabinet H647 oraz pikowane fotele biurowe z grupy H200. Bardzo dobrze sprawdzą się w ciemnych gabinetach jak i na załączonym zdjęciu, przy biurku ze wspomnianej kolekcji.

Jeżeli nie posiadasz w swoim domu miejsca na osobny gabinet ale szukasz brył do umeblowania salonu w podobnym stylu jak jadalnia czy sypialnia, to polecamy regały z gabinetu H647.
Pozwolą Ci one wyeksponować ulubioną kolekcję książek, a także ramki ze zdjęciami bliskich Ci osób.

Na zakończenie prezentujemy ostatni komplet z kolekcji 647, sypialnię B647. Posiada ona w sobie dwie bryły komód w takim samym wybarwieniu jak wcześniejsze meble oraz łóżko i szafkę nocną z charakterystycznym detalem konstrukcji kratowej.

Zadzwoń lub napisz do Nas i zapytaj o specjalną ofertę na meble z kolekcji 647. Zapraszamy! ☎

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊