Wyposażenia każdego domu to ważna kwestia. Buduje atmosferę domowego zacisza i wpisuje się w samopoczucie nie tylko domowników, ale również odwiedzających ich gości. Dawniej poszczególne pomieszczenia w domach były wypełniane po brzegi.

Tak było w naprawdę odległych czasach, do których współcześnie odwołuje się styl klasyczny. Jednak jak podkreślają dekoratorzy wnętrz, warto zachować umiar, wówczas urządzenie w tym ciepłym stylu wnętrza będą niezwykle atrakcyjne. Nie tylko za szlacheckich czasów w Polsce dominował styl klasyczny. Obecnie jest to jeden z dominujących, mocnych i niesamowicie eleganckich motywów aranżacji wnętrz.

Doskonale wyglądają fotele, kanapy, krzesła i stoły w tym stylu. Fotele i kanapy są zazwyczaj tapicerowane pięknymi, wytrzymałymi materiałami najlepszej jakości. Zarówno tapicerka, jak i malowane drewno mebli, ma połysk. Stoliki i regały o zaokrąglonych kształtach i delikatnych, ale licznych zdobieniach, również mogą zauroczyć. Jako dodatki do takich mebli sprawdzą się na przykład wzorzyste tapety czy kryształowe żyrandole. Doskonałymi kolorami mebli stylowych będzie biel, beż i złoto. W tym stylu liczy się delikatność, połączona z pełnym elegancji przepychem. To doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących oryginalność.

Jak zatem urządzić pomieszczenie meblami stylowymi? Jest to niezwykła architektura.

Styl klasyczny jest w pewnym stopniu odnośnikiem baroku. Wnętrza są eteryczne, delikatne, pełne zdobień. Dziś, by uzyskać taki efekt, sięga się najczęściej po meble i dodatki w stylu klasycznym. Nie są wcale trudno dostępne, choć niekoniecznie należą do najtańszych. Barokowe meble trudno pomylić z jakimkolwiek innym stylem. Są tworzone z wyczuciem, pełne klasy. Są przeciwieństwem panującego ostatnimi czasu minimalizmu. Tu wszystko jest jakby wygładzone, prostotę kształtów zastępują zaokrąglenia. Ozdoby są wszechobecne, ale stonowane. Charakterystyczne w stylowych meblach są zdobienia. Są liczne i charakterystyczne. Częsty jest tu motyw roślinny, kwiatowy. Są delikatne i nadają lekkości meblom.

Dlatego też chcemy przedstawić Państwu wraz z nadejściem nowego roku nowe kolekcje klasyczne z własnościami które opisujemy. Prezentujemy stylowe jadalnie sypialnie meble gabinetowe. Całość dopełniona klasyką, pięknymi łukami rzeźbieniami, intarsjami stworzonymi w drewnie. Detale w postaci przepięknych okuć, nóżki jako miniatury postumentów. Komplety wypoczynkowe w ciepłych wybarwieniach czekolady ze stylowymi nietuzinkowymi poduchami. Wzornictwo przyciągające wzrok, zachwycające lekkością, stylem i klasyką. A nad wszystkim stoi elegancja ta która nie pozwoli stać się tuzinkową, a doda każdemu wnętrzu animuszu.

Queen

Z końcem 2019 roku zamknęliśmy nasz salon stacjonarny. 🏪 👑
Nie martwcie się. Jesteśmy dla Was internetowo. 💻😊