Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, rozpoczęliśmy współpracę z polskim producentem mebli stylowych, który w swoim asortymencie posiada wiele klasycznych propozycji, przeznaczonych do aranżacji stylowych wnętrz.


Dzięki bogatej ofercie, z powodzeniem urządzą Państwo zarówno sypialnie, jadalnie, salon, jak również gabinet czy garderobę.

Bogate wzornictwo oraz wysmakowane formy na myśl przywołują meble włoskie – eleganckie, a zarazem delikatne. Do wyboru mają Państwo kilka kolekcji, które dostępne są w różnych wariantach wybarwienia, aby każdy Klient mógł znaleźć coś dla siebie. Ogromnym atutem mebli jest ich stylowy wygląd oraz bardzo nowoczesne rozwiązania – jak np. funkcja soft closed w szufladach. Wszystko po to aby zachwycać i rozpieszczać. Dodatkowo w naszej ofercie pojawiły się również nowoczesne systemy mebli stylowych do aranżacji salonu czy sypialni. Bogata paleta kolorów oraz kilka wariantów stylistycznych sprawia, iż dopasowanie mebli do Państwa wnętrza nigdy nie było tak proste. Producent w swojej ofercie zapewnia wiele brył w różnych wariantach gabarytowych, aby stylowo urządzić zarówno duże jak i małe powierzchnie. Ponadto rozbudowaliśmy naszą ofertę o kilkanaście nowych modeli krzeseł – z bogatym wyborem materiałów obiciowych oraz gamą kolorystyczną. Pojawiły się także nowe fotele, sofy oraz leżanki – wszystko po to, aby aranżacja stylowego wnętrza, mogła zamknąć się podczas jednej wizyty w naszym salonie, bez różnicy jakie pomieszczenie Państwo pragną umeblować.

No, może prócz mebli kuchennych, których faktycznie w naszej ofercie nie posiadamy, ale kto wie, kto wie…….

Opracowanie tekstowe – Aneta Dąbkowska

Opracowanie graficzne – Piotr Galuhn

Queen

Z końcem 2019 roku zamknęliśmy nasz salon stacjonarny. 🏪 👑
Nie martwcie się. Jesteśmy dla Was internetowo. 💻😊