Pragniemy przedstawić Państwu obłędną nowość w naszym asortymencie -jadalnię Reinassance. Kolekcja pochodzi z asortymentu Legacy Classic – amerykańskiego producenta mebli stylowych, niezwykle wyrafinowanych, charakteryzujących się bogatą paletą form i stylów – od mebli ekskluzywnych, po kolekcje zachowane w stylu rustykalnym jak również lekkie propozycje, w stylu włoskim.

To już druga kolekcja mebli, jaką udostępniamy naszym klientom tej marki – od początku roku prowadzimy sprzedaż kolekcji do jadalni, sypialni oraz salonu Pemberleigh – zjawiskowo elegancka o pięknych kształtach, kolorach oraz wykonana z wysokiej jakości materiałów. Bazująca na drewnie azjatyckim o wybarwieniu orzechowym – stylowa i wyrafinowana.

Obecnie wzbogaciliśmy naszą ofertę o jadalnię Reinassance – gustowna i delikatna propozycja do aranżacji wnętrza, która pozwoli zachować równowagę pomiędzy bogatym stylem a lekką formą. Kolekcja nie przytłoczy pomieszczenia, wręcz przeciwnie – dzięki prostym, aczkolwiek klasycznym formom idealnie wkomponuje się we wnętrza pełne światła, stylowych form i ciekawych rozwiązań architektonicznych, jak np. łuki zamiast drzwi, tak jak na zdjęciu, które otrzymaliśmy od producenta. Kolekcja urzeka subtelnym wyrafinowaniem i na myśl przywołuje hiszpańskie rezydencje pełne słońca i szumu morza. Oceńcie Państwo sami…

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że te masywne, solidne meble mają w sobie nutę romantyzmu, subtelność, która łagodzi ogólny odbiór kolekcji. Zachowana w klasycznych orzechowym odcieniu pozwoli wpasować meble stylowe wnętrze, pełne tradycyjnych barw. W ofercie mamy stół, zarówno prostokątny jak również okrągły – obydwa rozkładane, komodę z białym, marmurowym blatem, witrynę – segmenty góra/dół dostępne w wersji podwójnej oraz pojedynczej.

Staramy się aby w każdym sezonie oferować Państwu nowości, które pobudzą zmysły i wyobraźnię. Nasze meble to wybitne działa projektantów zza Oceanu, które pozwolą Państwu nietuzinkowe wnętrze pełne klasy i wyrafinowania.

Dodatkowo sezon wiosna/lato 2016 przywitaliśmy nowymi wypoczynkami w naszej ofercie – coś nowego, coś stylowego, coś malinowego… wspaniała kolekcja 79904….

Albo klasycznie i z gustem z kolekcją 82202 oraz 551N3…

I nasz absolutny hit, kolekcja w kielichowej formie w obłędnym kolorze – bordo przełamanym śliwkowym nutą. Świeża, zachwycająca propozycja, kolekcja 88102…

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pięknych, stylowych mebli.

Opracowanie tekstowe – Aneta Dąbkowska

Opracowanie graficzne – Piotr Galuhn

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊