Wiele osób, całkiem słusznie zauważa, że sercem domu jest zawsze kuchnia. To miejsce, gdzie przy swobodnej i luźnej konwersacji z najbliższymi, możemy wymienić się wydarzeniami z mijającego dnia i przygotowując pyszny posiłek dla najbliższych. Wiele najlepszych imprez toczy się w zatłoczonej kuchni, która przyciąga – niezrozumiałą, lecz konsekwentną magią tego miejsca. Zapominamy jednakże, że kolejnym magicznym miejscem, gdzie w spokoju i chwili relaksu możemy delektować się wspólnym posiłkiem – jest właśnie jadalnia.

A ta…? Musi być komfortowa, odpowiadać naszym gustom, bo wtedy i ciało i umysł odpoczywają, nabierają sił i dystansu do minionych wydarzeń. Z resztą gdzie najlepiej celebrować sukcesy jak nie przy wspólnym stole? Biesiadowanie, to część naszej kultury. Suto zastawiony stół, wspaniałe potrawy i trunki – czas odmierzany kolejnymi salwami śmiechu. Czemu więc nie połączyć polskiej obyczajowości z wyrafinowanym, amerykańskim stylem? Czemu nie pozwolić sobie na aranżację wnętrza w mocniejszych, masywniejszych i niestandardowych meblach, które są połączeniem nieśmiertelnej klasyki oraz funkcjonalności? W naszej ofercie amerykańskich mebli znajdują się bogate, mocno dekorowane formy, jak również kolekcje rustykalne, prowansalskie.

Są również bardziej wyszukane propozycje, z gamy mebli ekskluzywnych, które zachwycają zarówno formą, detalami, jak również gabarytami.

Ile razy moc przerobowa kuchni przewyższyła pojemność Państwa stołu? Gwarantujemy, iż decydując się na kolekcję amerykańskich mebli do jadalni, ten problem przestanie istnieć 🙂 Ogromny wybór kolekcji, z których każda charakteryzuje się niebywałym wykończeniem, detalami, formą oraz kolorem – pozwoli wybrać tą jedyną, wymarzoną.

Ekskluzywna jadalnia komplet 9052002-1

Dla amatorów tradycyjnej, europejskiej rozmiarówki mebli, w naszej ofercie mamy wspaniałe, stylowe meble polskiego producenta, który gwarantuje delikatne, smukłe formy w stylu włoskim i standardowe rozmiary mebli. Tutaj można również poszaleć, gdyż zarówno wybarwienie stołu jak i krzeseł można wybrać z szerokiej gamy kolorów, nie wspominając już o szerokim wyborze tkanin obiciowych.

Zapraszamy do naszego salonu meblowego oraz na obejrzenia naszej oferty na stronie internetowej. Ze swojej strony jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu.

Opracowanie tekstowe – Aneta Dąbkowska

Opracowanie graficzne – Piotr Galuhn

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊