Piękne, klasyczne, eleganckie i to co najważniejsze, Polskie!

W dzisiejszych czasach często chwalimy innych nie zwracając uwagi na to co dzieje się wokół nas. Poniżej przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę polskiego producenta, który wykonuje piękne, klasyczne stylizowane meble.

W ofercie znajdą Państwo klasyczne jadalnie, piękne meble do sypialni czy eleganckie wypoczynki. Dla osób szukających wyjątkowych propozycji do garderoby czy gabinetu znajdzie się kilka oryginalnych ofert. Powyżej prezentujemy najnowszy gabinet z kolekcji MONACO. Do zobaczenia w salonie na żywo już jesienią! Prostota, elegancja, funkcjonalność i prezencja to główne cechy charakterystyczne dla tego gabinetu. Idealnie zaprezentuje się w nie jednym biurze czy kancelarii prawniczej.

Dla osób, które szukają klasycznych i mniejszych rozmiarem jadalni, kolejne propozycje powinny spełnić wymagania.

W naszej ofercie posiadamy kilka jadalni różniących się od siebie stylistyką oraz wybarwieniami. Posiadamy meble dla osób lubiących minimalne zdobienia oraz rozbudowane w bogatsze detale. Kolejnym plusem polskiego producenta jest możliwość wyboru wybarwienia czy różnorodnych materiałów do obicia krzeseł lub wypoczynków.

Powyżej przedstawiamy pierwszą propozycję z wizualizowanej kolekcji MILANO, którą mogą Państwo zobaczyć na żywo u nas w salonie. Jasne wybarwienie oraz wyprofilowane nóżki w ciemniejszym odcieniu to charakterystyczne elementy tej kolekcji. Oferujemy meble zaczynając od jadalni i salonu, a kończąc na sypialni.
Kolejną kolekcją, którą mogą Państwo spotkać na naszej ekspozycji są meble z oferty FLORENCJA. Idealna propozycja dla osób lubiących jasne niewybarwienie oraz minimalizm w meblach stylizowanych.

Dla osób lubiących ludwikowski styl mamy również w swojej ofercie meble do jadalni jak i sypialni. Prezentujemy nasz hit sprzedażowy z oferty polskiego producenta, kolekcję WERSAL. Piękne fale oraz wyprofilowane nóżki na kształt stylu ludwikowskiego to główne cechy tej kolekcji.

Cytując Stanisław Jachowicza „cudze chwalicie, swego nie znacie” chcemy zwrócić Państwa uwagę na ofertę naszego producenta, który posiada w swojej ofercie piękne, eleganckie, stylizowane, a co najważniejsze POLSKIE meble.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia salonu gdzie będą mogli Państwo zobaczyć meble polskiego producenta na żywo. ZAPRASZAMY!

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊