Jesteś odważną osobą, która nie boi się oryginalnych dodatków, wnętrz oraz oświetlenia? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz poniższym artykułem w którym przedstawiamy kilka wyjątkowych propozycji kolekcji lamp.

Jeżeli jesteś miłośnikiem pasiastych i zwariowanych wykończeń to kolekcje takie jak La Fleur czy Anemone idealnie wpiszą się do Twojego wnętrza.
Poniższe propozycje są wyjątkowe ze względu na swoją nieregularną formę nóżki, a także organiczne inspiracje. Po części fauną jak i florą. Takie oświetlenie sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych pomieszczeniach. Jest idealną propozycją dla osób, które kochają czerń, biel i złoto. Bardzo dobrze wpisze się też we wnętrza inspirowane m. in. kulturą Afrykańską.

Powyższe oświetlenie swoim oryginalnym wyglądem na pewno zaimponuje Twoim gościom i nie pozwoli o sobie zapomnieć!
Jeżeli boisz się tak odważnych lamp i jesteś raczej miłośnikiem stonowanych, delikatnych i klasycznych lamp to może właśnie kolekcje takie jak Bienville czy Fragment Tl skradną Twoje serce.

Uważasz, że miedziane czy perłowe wykończenie to nuda, to właśnie powyższe i poniższe propozycje zmienią Twoje zdanie. Są wyjątkowe nie dlatego, że mają nietypowy klosz, ale głównie dlatego, że cały ich wygląd zachwyca. Lampa to nie tylko żarówka, materiałowy nakładany klosz i nudna prosta nóżka.
Jeżeli nie jesteś miłośnikiem oryginalnych elementów i kształtów w wykończeniu nóżki. Nie ma problemu, mamy również w swojej ofercie proste lampy z równie pięknym wykończeniem perłowym. Idealnie zaprezentują się na nocnej szafeczce czy konsoli, komodzie.

Jeżeli zastanawiasz się czy żyrandole również mogą wyróżniać się swoim wyglądem i nie kojarzyć się nam jedynie z nudnymi, typowymi kloszami. Mogą! Poniżej znajduje się kilka propozycji pięknych i wyjątkowych, a zarazem bardzo eleganckich tak zwanych żyrandoli „pałacowych”.

Tego typu żyrandole nie muszą swoim kształtem i wyglądam przypominać tych tradycyjnych. Powyższe propozycje są zaprojektowane z myślą, o wnętrzach tych odważniejszych. Idealnie sprawdzą się w salonie czy dużym korytarzu. Taka lampa będzie piękną wizytówką naszego domu i wyjątkową dekoracją witającą gości.
Jeżeli nie przepadasz za nowoczesnością, ale też nie chcesz typowych ciężkich wielkich żyrandoli, to może kolejne propozycje skradną Twoje serce.

Dla osób, które jednak preferują nowoczesne i spokojniejsze oświetlenie, kolejne propozycje powinny przypaść do gustu. Są połączeniem wszystkich powyższych propozycji.

Każda z tych propozycji wyróżnia się na swój sposób. Jedne posiadają zwisające elementy przypominające sople lodu, inne materiał ozdobiony pewnego rodzaju printem przypominającym zacieki farby, a kolejne pałacowe wykończenia. Jeżeli jednak zapadły Ci w pamięć paski z początku artykułu, to mam dla Ciebie więcej propozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Posiadamy oświetlenie dla odważnych jak i tych spokojniejszych wnętrz.

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊