Piękna sypialnia, elegancka jadalnia, oryginalny gabinet oraz zestaw nowoczesnych stolików. Przedstawiam Państwu nowości w stylu industrialnym od firmy Ashley na 2018 rok. ??


W raz z początkiem 2018 roku, do naszego asortymentu zawitały amerykańskie nowości. Jedną z nich jest kolekcja mebli w stylu industrialnym. Piękna w swojej prostocie sypialnia B775. Posiada ona w swojej ofercie dwa rozmiary łóżek oraz komód, a także pakowną szafkę nocną. Takie same elementy wykończenia mebli znajdą Państwo w jadalni D775 oraz stolikach kawowych z kolekcji T975.

Dla osób, które nie mogą się obejść w domu bez prywatnego gabinetu, prezentujemy oryginalną nowość, gabinet H633. Proste bryły, metalowe dodatki oraz ciemne, drewniane wykończenie to charakterystyczne cechy dla tej propozycji.

Industrialne meble to m.in. drewniane meble, które posiadają neutralne, naturalne i surowe wykończenie. Widoczne słoje oraz zróżnicowane odcienie drewna nadają meblom oryginalnego i nowoczesnego charakteru. Wszelkiego rodzaju plamki mają za zadanie stwarzać złudzenie, że jest to mebel z historią, lekko zużyty.

Industrial to nie tylko drewna ale także skóra, a co najważniejsze, metalowe wykończenie oraz dodatki. Poniżej przedstawiam zdjęcia detali oraz wybarwień drewna dla powyższych kolekcji.

Prostota nie oznacza ograniczonej powierzchni użytkowej. W powyżej przedstawionych kolekcjach amerykański producent zadbał o potrzebne każdemu miejsca do przechowywania, widoczne na załączonych zdjęciach.
Poniżej prezentuje Państwu kilka brył z jadalni i sypialni 775 oraz stolików T975 i gabinetu H663. Wśród nich znajdą Państwo m.in. propozycje nowoczesnego bufetu oraz konsoli z dwoma szufladami do których będą mogli Państwo schować potrzebne rzeczy.

Pakowna, trzy poziomowa szafka nocna bardzo dobrze sprawdzi się dla osób, które lubią mieć w sypialni wszystko pod ręką, a wysoka komoda z szufladami pomieści ciuchy dla 2 osób. Wysoki regał oraz oryginalne biurko z kolekcji H633 nadadzą każdemu wnętrzu industrialnego charakteru niezależnie od koloru ścian czy wielkości powierzchni.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi nowościami na 2018 rok!