Wiosna. To czas zmian, porządków i planów na cieplejsze dni. Idealny moment na przedświąteczne remonty. Przed nami wspaniałe chwile Wielkiejnocy oraz majówki. Czas kiedy nabieramy ochoty na odświeżenie naszych wnętrz.

Chłodne pomieszczenia opustoszałe po zimowych dekoracjach zachęcają nas do wzbogacenia wnętrz o nowe kolorowe dekoracje i meble. Większość z nas w tym czasie wraz z wiosennymi porządkami planuje zmiany w wystroju domu.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wspaniałe rozwiązania z kolekcji takich jak jadalnia Hollywood, która swoim jasnym i delikatnym wykończeniem rozświetli nie jedno pomieszczenie. Szkło oraz oświetlenie w witrynie Hollywood idealnie wyeksponuje piękne wiosenne zestawy porcelany, świątecznych figurek czy uchroni świąteczne smakołyki za szklaną taflą przed łasuchami i maluchami.

Oprócz pięknych mebli takich jak kolekcja Hollywood czy z ciemniejszych np. Wersal znajdą Państwo w naszym asortymencie zestawy porcelany. Piękne wkomponują się w przeszklone witryny oraz idealnie sprawdzą się w kąciku herbacianym.

Wraz z nadejściem wiosny również zawitały w naszym salonie żywe kolory, wspaniałe ceny oraz akcja „pantofelek”.

Budząca się do życia przyroda oraz coraz cieplejsze dni zachęcają nas do odświeżenia naszych wnętrz, dlatego też dzięki wprowadzeniu naszej akcji promocyjnej zyskają Państwo dodatkowe rabaty, a główną nagrodą jest 1000 zł w gotówce. Zwycięzca otrzyma wygraną w dniu losowania 14 stycznia 2018r.

Wszyscy klienci odwiedzający nasz salon meblowy i dokonując zakupu otrzymają 3 kupony do przekazania swoim bliskim oraz znajomym. Polecający przekazując kupon drugiej osobie rozpoczyna proces naszej akcji „pantofelek”.

Klient polecający nasz sklep będzie mógł wziąć udział w losowaniu głównej loterii tylko wtedy gdy przekazane kupony nowym klientom wrócą do nas do sklepu i osoby te dokonają zakupu z naszego asortymentu mebli oraz oświetlenia czy dekoracji. Zaletą zachęcającą do wzięcia udziału w tej akcji dla nowych klientów z kuponami jest 5 % rabat.

Oprócz udziału w głównym losowaniu, polecający po przekazaniu kuponów bliskim, którzy dokonają zakupu, będzie mógł skorzystać z 10 % rabatu na nasz asortyment przy kolejnych zakupach.

Dzięki naszej akcji każdy klient coś zyskuje!

Więcej informacji u naszych sprzedawców, a także w regulaminie na naszej stronie oraz w sklepie.

Queen internetowo

Od początku roku 2020 jesteśmy dla Was tylko w internecie 💻😊